Policjanci kolneńskiej "drogówki" wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego nietrzeźwego kierowcę. W środę, po godzinie 17, na terenie Stawisk zatrzymali do kontroli drogowej seata.
- Jego tor jazdy wskazywał na to, że kierowca może być nietrzeźwy -informuje oficer prasowy kolneńskiej Policji. - Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 33-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu kolneńskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
Zgodnie z Kodeksem karnym, za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Od początku 2021 roku kolneńscy mundurowi zatrzymali 11 nietrzeźwych kierowców. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia.
alkus10:48, 08.04.2021
walił w święta i pewnie po świętach sie leczył dlatego te 3 promile
Antek Pałka z Stawis14:36, 08.04.2021
*%#)!& *%#)!& czy to ty auuu essa
Grześ cycuś glancuś 14:38, 08.04.2021
Tak to ja chłop z Romanów elo
Drogowka15:02, 08.04.2021
Ciekawe jak panowie sami jeżdżą, ile by alkat wykazał.
On19:35, 08.04.2021
I to jest dawka a nie jakieś tam 0.2 promila i wtedy można oddać prawko,wiadomo za co.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Gruby, rycerz facebooka🤣
.
19:10, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
1 przystanek ma więcej zdjęć niż z Imienia Jana z Kolna
hehe
18:32, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
A ja przypomnę państwo że przystankami w powiecie zajmuję się, lub powinna zajmować się rada powiatu, no ale z uwagi na "natłok" spraw oczywiście są ważniejsze niż jakieś tam przystanki. To jest dowód na to jaki jest faktyczny stan zarządzania powiatem przez tych ludzi. Powiat z dykty i kartonu.
Magda
17:52, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28