Fotorelacje

Zamknij
10:23, 13.06.2021

Głównym tematem ostatniej sesji Rady Miasta Kolno było wprowadzenie nowej stawki opłaty śmieciowej. Na sesji pojawiła się grupa mieszkańców Kolna, którym nie podobają się działania władz w zakresie gospodarowania odpadami. Przewodniczącemu rady została wręczona petycja podpisana przez 500 osób. Protestujący piszą w niej, że nie wyrażają zgody na wprowadzenie podwyżki.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wędkowanie w Grabowie
zobacz fotorelację
Żłobek Miejski w Kolnie
zobacz fotorelację
Festyn Rodzinny w Turośli
zobacz fotorelację
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację
„Kreatywna wieś”
zobacz fotorelację
Integracyjna wycieczka na Mazury
zobacz fotorelację
Turnieje Piłki Nożnej z okazji 1. rocznicy powstania klubu
zobacz fotorelację
XXV sesja Rady Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
Po 33 latach pociągi wróciły do Łomży
zobacz fotorelację

komentarz (1)

he hehe he

2 0

Pomału wychodzi szydełko z woreczka.....

10:54, 13.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz