Fotorelacje

Zamknij
20:20, 09.02.2024

9 lutego 2024 r. przed pomnikiem „WYWIEZIONYM NA WSCHÓD” miała miejsce uroczystość upamiętniająca 84. rocznicę pierwszych wywózek Polaków na Syberię. Uroczystość poprzedziła msza święta w intencji Sybiraków, która rozpoczęła się w kościele pw. Św. Anny w Kolnie, o godz. 8.00

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
XXV sesja Rady Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
Po 33 latach pociągi wróciły do Łomży
zobacz fotorelację
20 lat Lokalnej Grupy Działania
zobacz fotorelację
Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Daga Cup
zobacz fotorelację
Egzamin na kartę rowerową
zobacz fotorelację
BUDOWA KOMPLEKSU SPORTOWEGO W GRABOWIE
zobacz fotorelację
Odznaka Honorowa Województwa Podlaskiego dla Andrzeja Poczobuta
zobacz fotorelację
Orzeł Kolno - Pionier Brańsk
zobacz fotorelację
Kolneńskie Igrzyska Trzecioklasisty
zobacz fotorelację
Pikniki w Stawiskach
zobacz fotorelację

komentarz (1)

Mam nadziejęMam nadzieję

1 0

Mam nadzieję, że za rok nie zapomną też upamiętnić i wszelkie skojarzenia z wyborami są nieuzasadnione.

14:16, 11.02.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz