W poniedziałek 14 października w kolneńskich podstawówkach zorganizowano uroczyste akademie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Placówki oświatowe odwiedził w tym dniu Burmistrz Kolna Andrzej Duda. Podczas szkolnych akademii przekazał wszystkim pracownikom gratulacje i życzenia jak najlepszych efektów pracy i sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej.
Wyróżnieni nauczyciele otrzymali od dyrektorów szkół nagrody. W „Jedynce” przyznano je 12 pedagogom, a w „Dwójce” – 18. Społeczność SP2 uroczyście pożegnała też odchodzącego na emeryturę wieloletniego pracownika szkoły - Tadeusza Orzołek.
Burmistrz wręczył też pedagogom nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.
Laureaci nagrody Burmistrza Miasta Kolno z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 2019 roku
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kolnie
Lech Janusz Owczarczyk – dyrektor szkoły
Mariusz Kędzierski – przygotowanie uczniów do Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (1 laureat), osiąganie przez uczniów wysokich wyników w nauce
Marek Jakubowski – przygotowanie uczniów do Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (1 laureat), osiąganie przez uczniów wysokich wyników w nauce, zajmowanie się siecią komputerową całej szkoły
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie
Dariusz Łosiewski – dyrektor szkoły
Przedszkole Miejskie nr 4 w Kolnie
Joanna Długozima – dyrektor przedszkola
Czytaj więcej: www.umkolno.pl
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/zKNEtTE7Ibg"}
Ojojoj07:41, 15.10.2019
Władca nagrodził .Zapłacił za strajk .Nie mógł inaczej ,to przynajmniej części zrekompensował karę (brak zapłaty ) za ubiegłoroczną hucpę .Ojej,nie ,oni zasłuźyli ?!
Ja 10:14, 15.10.2019
Żal ściska.... Tylko się nie uduś z zazdrości.
Do ja10:28, 15.10.2019
A czego i komu tu zazdrościcć?Jeśli cię ściska ,to weź nospę albo wypij napar z ziółek ,źebyś móģł/a przygotować się jako tako do zajęć na jutro.A moźe znowu bibka ?
.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedy będzie wysoki poziom nauczania- wtedy kiedy będą uczyć fachowcy, a nie ludzie z przypadku, bez wiedzy lub co gorsze umiejętności jej przekazania. Mierni i bierni. Tylko dlatego że ich zatrudinli bo innych nie było a mąẓ̌ kupił dużego suva żeby koleżanki zazdrościły.. Za 5000 zł netto żadnego fachowca za kilka lat do tego zawodu nie będzie.
Y6
11:18, 2026-06-27
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Panie radny na koniec pańskiego odczytu zabrakło tylko kultowego hasła " no to jak towarzysze pomożecie? "🤣
Ryży
08:27, 2026-06-27
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Ogladałem.sesję i Stasio przyznał,że uztl sztucznej inteligencji a nie wyguglował 🤣🤣Widocznie swojej mu przybrakło .Za to dopadla go pomroczność 🤣🤣bo zapomniał co sie działo i co wyprawial,a wlasciwie chciał wyprawiać jak był starostą. A tych jego *%#)!& wywodów to nie da sie słuchać .Taki sztuczny inteligent.
Sztuczny jinteligent
07:19, 2026-06-27
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Przecież nie będą się ganić, a już na pewno nie przyznają się do błędów, czy porażek. Poza tym, nie gryzie się ręki , która karmi, prawda? Sukcesy? Nie widać. Do porażek lepiej się przyznać, bo wyborcy je widzą. Ale czy zarząd je widzi?
Iks
22:54, 2026-06-26