Kultura

Zamknij

Dodaj komentarz

Zakończenie roku szkolnego w kolneńskich szkołach (fotorelacja)

16:11, 19.06.2019 Aktualizacja: 20:31, 25.10.2025
15 Zakończenie roku szkolnego w kolneńskich szkołach (fotorelacja)

Uczniowie z kolneńskich szkół odebrali 19 czerwca świadectwa. Najlepsi uczniowie i laureaci konkursów dyplomy i nagrody.

Trzeba przyznać, że ich osiągnięcia były imponujące. Ważnym wydarzeniem było również pożegnanie ostatnich klas gimnazjum. Dyrektor Wiesław Boć z nieukrywanym wzruszeniem wspominał wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (15)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

JaJa

3 6

Fotografuje sie najbardziej fotogenicznych

18:50, 20.06.2019

Dobre Dobre

1 0

Bycie kolnenskim celebrytą to nie lada obciach. Zero kultury i wysokie mniemanie o sobie.

11:16, 25.06.2019

Pozostałe komentarze

Marcin KrasuckiMarcin Krasucki

11 7

ale ten fotograf ulomny

20:59, 19.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Debil marcinDebil marcin

6 6

Ulomny to twój stary że cię splodzil bezczelny pomiocie internetu ?

Nie oglądając nie komentuj ??

10:57, 20.06.2019

xyzxyz

11 3

A co to Kolno ma tylko 3 szkoły?

12:07, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


antydzbanantydzban

8 0

Ażeby chciał zainteresowany zgłosić te inwektywy na policję. Wtedy IP tego cwaniaka by podali do wiadomości tego nauczyciela. I ciekawe czy wtedy byłby taki kozak w necie.

15:10, 21.06.2019

HejHej

9 0

Jołasia jak zwykle pcha się na przód ,zawsze chce być widoczna .To jej najlepiej wychodzi .Tak jak ten dzwon z bajki .Wreszcie zaspokoiła częsc ambicyi .

17:52, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HeheHehe

4 4

Oficjalnie wymarł gatunek gimbusów hehe

21:53, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

RodosRodos

3 0

I Kasia jest... Wschodząca gwiazda.

22:20, 23.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

michal bąkmichal bąk

0 0

fajne zdjecia niezle outficiki

22:36, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piotr RPiotr R

0 0

Wspaniałe dzieci, pięknie wyglądały

22:37, 05.11.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Starosta: Macie asa w rękawie – zawód

Znam może 4-5 nauczycieli z gimby kolneńskiej, którzy potrafili i nauczyć i zaciekawić. Czuć od nich było pasję, że to lubią i że im się chce. Potem w liceum to była sztuka ściągania i udawania, że się uczy. Matura dla cieminaków i żeby jej nie zdać trzeba się mocno postarać. Pozdro dla absolwentów gimbazy kolneńskiej

Fimbud

12:36, 2026-06-27

Starosta: Macie asa w rękawie – zawód

Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.

Halina

12:10, 2026-06-27

Mieszkanka Kolna o przystanku widmo

Jest pytanie jest odpowiedź .A na przystanku syf .Ale co tam najważniejsze że w całym mieście PZD posadził hortensje co zarośnięte w pień i usychają.U nas plac defilad piękny a co tam peryferie.

Ja

12:04, 2026-06-27

Mieszkanka Kolna o przystanku widmo

Autobusy widmo tez są. Milaly być nowe połączenia Turośł -Kolno. Pisaliście w grudniu w kolniaku że wójt z Turośli pozyskał dofinansowanie na ten rok do nowych połączeń na tej trasie.... teraz cisza. Mamy jiz polowe roku a tu zadnych zmian. Teraz wakacje i zero autobusów w soboty i niedziele też nie ma. Czy Kolniak może to zbadać? Czy może przycisnąć wójta bo nic nie robi?

Danuta

12:02, 2026-06-27

0%