Uczniowie z kolneńskich szkół odebrali 19 czerwca świadectwa. Najlepsi uczniowie i laureaci konkursów dyplomy i nagrody.
Trzeba przyznać, że ich osiągnięcia były imponujące. Ważnym wydarzeniem było również pożegnanie ostatnich klas gimnazjum. Dyrektor Wiesław Boć z nieukrywanym wzruszeniem wspominał wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Swojak08:10, 20.06.2019
Fotograf to tylko kolneńskich celebrytów widzi, a reszta uczniów miała wolne?
Ja18:50, 20.06.2019
Fotografuje sie najbardziej fotogenicznych
Dobre 11:16, 25.06.2019
Bycie kolnenskim celebrytą to nie lada obciach. Zero kultury i wysokie mniemanie o sobie.
JANCIO09:58, 20.06.2019
Taki piękny budynek po gimnazjum i będze stał pusty.A tyle było obicane przez burmistrza.Agencja, biblioteka , dom starców .A tu nic bieda. Ale ja *%#)!& myślałem ,że to wszystko prawda. Przeliczyłem się. Dzieci będą się teraz uczyć do 18,19 a może i później. Starsi będą bić młodszych. Ale kogo to obchodzi. M y już takich dzieci w podstawówkach nie mamy tak więc to nie dotyczy nas .
Pozostałe komentarze
Marcin Krasucki20:59, 19.06.2019
ale ten fotograf ulomny
Debil marcin10:57, 20.06.2019
Ulomny to twój stary że cię splodzil bezczelny pomiocie internetu ?
Nie oglądając nie komentuj ??
xyz12:07, 20.06.2019
A co to Kolno ma tylko 3 szkoły?
Użytkownik15:24, 20.06.2019
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Nmo17:40, 20.06.2019
Kultury iprzyzwoitości u ciebie za grosz .Takim komentarzem sam sobie wystawiasz ocenę .To ty jesteś głupkiem i prostakiem ,ale pewnie tego nie widzisz.No cóz i takie cos musi być na tym Boźym świecie .
antydzban15:10, 21.06.2019
Ażeby chciał zainteresowany zgłosić te inwektywy na policję. Wtedy IP tego cwaniaka by podali do wiadomości tego nauczyciela. I ciekawe czy wtedy byłby taki kozak w necie.
Hej17:52, 20.06.2019
Jołasia jak zwykle pcha się na przód ,zawsze chce być widoczna .To jej najlepiej wychodzi .Tak jak ten dzwon z bajki .Wreszcie zaspokoiła częsc ambicyi .
Hehe21:53, 20.06.2019
Oficjalnie wymarł gatunek gimbusów hehe
Rodos22:20, 23.06.2019
I Kasia jest... Wschodząca gwiazda.
michal bąk22:36, 05.11.2024
fajne zdjecia niezle outficiki
Piotr R22:37, 05.11.2024
Wspaniałe dzieci, pięknie wyglądały
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Przerażająca biurokracja.
kurp
13:20, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Znam może 4-5 nauczycieli z gimby kolneńskiej, którzy potrafili i nauczyć i zaciekawić. Czuć od nich było pasję, że to lubią i że im się chce. Potem w liceum to była sztuka ściągania i udawania, że się uczy. Matura dla cieminaków i żeby jej nie zdać trzeba się mocno postarać. Pozdro dla absolwentów gimbazy kolneńskiej
Fimbud
12:36, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.
Halina
12:10, 2026-06-27