Zamknij
REKLAMA

Moja ulubiona zabawka: Brawa dla uczestników konkursu

07:26, 05.06.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

3 czerwca w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kolnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego pt.; ,,Moja ulubiona zabawka”.

Konkurs zorganizował  Punkt Przedszkolny ,,Kredka”, który ma swoją siedzibę przy ul 11 listopada 15a w Kolnie. Konkurs honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda.

Uroczyste rozdanie nagród uświetniły występy przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego ,,Kredka” w  Kolnie oraz Magdaleny Targońskiej - uczennicy kl. V SP nr 2 w Kolnie.

Do konkursu zgłoszono 98 prac w tym: 53 prace w kategorii szkoła podstawowa - edukacja wczesnoszkolna i 45 prac w kategorii – przedszkole, z następujących placówek: Przedszkole Miejskie nr 4 w Kolnie, Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Świat”  w Kolnie, Punkt Przedszkolny „Kredka” w Kolnie, Punkt Przedszkolny w Zabielu, SP nr 1 w Kolnie, SP nr 2 w Kolnie, SP w Małym Płocku, SP w Borkowie oraz SP z oddziałami integracyjnymi w Turośli.

Wyniki

Komisja konkursowa przyznała łącznie aż 14 miejsc i 24 wyróżnienia w następujących kategoriach:

3-4 latki

I – Zofia Mieczkowska - 4l - przedszkole miejskie nr 4 Kolno

II – Łucja Podlaska - 3l  - punkt przedszkolny Zabiele

III –Jan Masiak - 4l  przedszkole miejskie nr 4 Kolno

wyróżnienia:

Pola Zabłocka - 4l - punkt przedszkolny „Kredka” Kolno

Zuzanna Filipkowska - 4l - przedszkole miejskie nr 4 Kolno

Szymon Dziekoński - 4l - przedszkole miejskie nr 4 Kolno

Lena Bałdyga - 4l - Punkt przedszkolny „Kredka” Kolno

5 latki

I – Mikołaj Świderski - punkt przedszkolny Zabiele

II – Wiktoria Koszewska - punkt przedszkolny Zabiele

III – Maria Sikora - przedszkole miejskie nr 4 Kolno

wyróżnienia:

Szymon Nadolny   - pzedszkole „Bajkowy świat” w Kolnie

Aleksander Florczyk   - przedszkole „Bajkowy świat” w Kolnie

Iga Dzięgielewska  - przedszkole miejskie nr 4 Kolno

Paweł Grzech  - punkt przedszkolny Zabiele

W kategorii- 6 latki                                                                                                                         

I – Piotr Szalunas  – SP nr 2 Kolno

II – Maja Popławska  -  SP z oddziałami integracyjnymi Turośl

III – Szymon Pietruszka   - SP nr 2 Kolno

wyróżnienia:

Maja Rybka  - SP Borkowo

Olaf Kowalczyk  - SP Borkowo

Maciej Turski  - SP z oddziałami integracyjnymi Turośl

Oliwia Szewczyk  – SP nr 2 Kolno

Kacper Bajno   - SP Borkowo

Karolina Rafałowska  - SP Borkowo

klasy I-III

I – Natalia Chrostowska - 8l  - SP Mały Płock

II – Lena Łada - 9l – SP nr 2 Kolno

    – Weronika Kowalczyk - 9l – SP nr 2 Kolno

III – Karolina Piechowska - 8l – SP nr 2 Kolno

     – Aleksandra Sekścińska - 7l  - SP nr 2 Kolno

wyróżnienia:

Oliwia Zach - 9l – SP nr 2 Kolno

Daniel Gugnacki - 9l  SP nr 2 Kolno

Kacper Sielawa - 9l  - SP nr 2 Kolno

Marta Dziekońska - 8l – SP nr 1 Kolno

Aleksander Gołębiewski - 8l – SP nr 1 Kolno

Maja Filipkowska - 9l – SP nr 2 Kolno

Karolina Filipkowska - 9l – SP nr 2 Kolno

Natalia Fituła - 9l  - SP nr 2 Kolno

Olaf Duchnowski - SP Mały Plock

Gabriela Kozikowska  - SP Mały Płock

Komisja postanowiła przyznać nagrodę specjalną dla SP nr 2 w Kolnie za największą ilość prac plastycznych zgłoszonych do konkursu.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i nauczycielom za włożony wkład w przygotowanie z dziećmi prac konkursowych oraz wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg konkursu. Wszystkim dzieciakom  gratulujemy i życzymy wielu pomysłów oraz rozwijania talentów, które w nich drzemią.

Grażyna Zwierzyńska i Beata Konopka

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

:/:/

0 0

Olaf wyróżniony z 6 latków jest z SP2 w Kolnie 11:14, 11.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone