W miejskich szkołach 15 października zorganizowano uroczyste apele z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Uczniowie z tej okazji przygotowali część artystyczną, a burmistrz i szefowie placówek docenili pracę nauczycieli.
Nareszcie...09:34, 16.10.2018
Nareszcie ktoś docenił Pana Jacka Rainko najlepszego Nauczyciela z WOS - Gratulacje Brawa i Wiele dalszych sukcesów
Truteń18:12, 18.10.2018
a ososkiemu to za co dali? chyba za wudeżety? specjalista haha
Szok14:36, 21.10.2018
Pan O.. nagroda pytam za co?
Pozostałe komentarze
Krzysztof Gonciarz21:16, 15.10.2018
Naucz się zdjęcia robić *%#)!& plzda nie fotograf
tuman22:01, 15.10.2018
Nigdy nie zrozumiem po co ci czarni w sukienkach się wszędzie pchają!
Franco21:50, 16.10.2018
Nigdzie się nie pchaj?. Taka jest polska tradycja.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
Droga powiatowa więc raczej powiat jest zarządcą przystanku.
.
17:38, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Osoba która udaje burmistrza nie widzi w tym problemu.
hehe
17:26, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A mi się podobało. Wszyscy powinni byc zadowoleni. Była muzyka dla starszych a później dla młodzieżu Dj i After Party dali ognia!
Xyz
15:27, 2026-06-28