Dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kolnie swoje święto obchodziły trochę wcześniej od daty przewidzianej w kalendarzu.
Świetnie zorganizowana impreza odbyła się 29 maja na placu przy szkole. Olbrzymia w tym zasługa nauczycieli placówki oraz rodziców.
Święto obchodzono w dwóch turach. W godzinach porannych bawiły się starsze dzieci z klas 4-7, a po południu młodsze (1-3).
Było bardzo dużo atrakcji. Dzieci mogły spróbować kiełbasy z grilla, ciast, lodów oraz waty cukrowej.
Można było również poskakać na trampolinie.
Znakomicie bawili się także rodzice, którzy razem ze swoimi pociechami uczestniczyli w konkurencjach sportowych.
KS
Zabawa21:35, 30.05.2018
I to nawoływanie no weźcie chodźcie ha ha
nadwaga22:25, 30.05.2018
Prawie każdy tatuś lub mamusia parę kilo +
tjc07:50, 31.05.2018
Kolno w porównaniu do tego typu imprezy organizowanej corocznie np. w Turośli wypada baaaardzo słabo. Tam samych dmuchanych zjeżdżalni rozstawionych przez firmę zewnętrzną jest około 10.
Ha15:18, 31.05.2018
No my jest na plastik nie żałujemy ;D
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Mnie dyrektor w Łasze powiedziała że mam sobie szukać pracy , oczywiście niewiadomo gdzie , bo nauczyciel którego zastępuje wraca od września. Co oczywiście czytaj ze zrozumieniem wojt kazał kłamać , bo miejsce będzie obsadzone przez inną osobę.
Skorumpowani.
20:43, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
W Białymstoku czy Łomży takie rzeczy robi się od północy do 7rano w jedną noc. Zamiast bardzo potrzebnych nowych dróg może porostu zainwestować w ludzi do konserwacji tego typu. W innych miastach ludzie by was zjedli ale jak widać "w kolnie żyje się pięknie" jak to powiedział jeden z wodzów w rozmowie z Radio Nadzieja
Dramat
20:42, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Parodia. żeby przy rekordowych temperaturach ciepłej nie było.Przełożyć o tydzień, żeby temperatury trochę spadły. Wszyscy będą zadowoleni. A tak trzeba będzie teleexpres zawiadomić.
mieszkaniec
20:36, 2026-06-28
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Gruby, rycerz facebooka🤣
.
19:10, 2026-06-28