W piątek 22 grudnia w Zespole Szkół Technicznych w Kolnie odbyło się Spotkanie Wigilijne.
Młodzież pod okiem nauczycieli przygotowała wyjątkowe Jasełka pod tytułem „Czekając na cud…”, pokazujące współczesne wartości i oczekiwania materialne ludzi, którzy zapominają że prawdziwym cudem jest Boże Narodzenie oraz zrozumienie drugiego człowieka i dzielenie się z innymi tym co mamy.
Wieczerzę wigilijną, złożoną z pysznych tradycyjnych potraw, podano na pięknie przystrojonym stole. Spotkanie przebiegło w radosnej, rodzinnej atmosferze.
Nie zabrakło wspomnień związanych ze świętami. Podczas tak uroczystego spotkania nie mogło zabraknąć również kolęd i podziękowań dla osób zaangażowanych w pomoc w przygotowaniu spotkania.
Sylwester Nicewicz
Źródło: http://www.foto.nicewicz.pl
Zobacz wideo z Jasełek w ZST: http://www.powiatkolno.home.pl
isia17:00, 10.01.2018
Świętujecie a tymczasem... z rankingu Perspektyw wynika że powinniście wziąć się za robotę, bo nawet w V lidze was nie widać... Dyrektorzy do wymiany?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Przerażająca biurokracja.
kurp
13:20, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Znam może 4-5 nauczycieli z gimby kolneńskiej, którzy potrafili i nauczyć i zaciekawić. Czuć od nich było pasję, że to lubią i że im się chce. Potem w liceum to była sztuka ściągania i udawania, że się uczy. Matura dla cieminaków i żeby jej nie zdać trzeba się mocno postarać. Pozdro dla absolwentów gimbazy kolneńskiej
Fimbud
12:36, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.
Halina
12:10, 2026-06-27