Fot. archiwum GOK Grabowo
Na ten koncert pracowaliśmy od października, a głównie pracowali Natalia Brzostowska i jej 17 - osobowa, rozśpiewana, rozgadana, przeurocza i niezwykle sympatyczna ekipa.
Po drodze były wspólne koncerty z Grabowianami przy okazji programów "Spotkania z Polską" i widowisku pasyjnym, a dzisiaj (8.05) mogliśmy w końcu zaprezentować ich i tylko ich koncert.
Otrzymali gorące brawa od publiczności, ale na te brawa ciężko pracowali, pokonując na każdej próbie swój stres, swoją nieśmiałość, akceptując swoje niedoskonałości i te niedoskonałości niwelując.
Ale tak naprawdę nie o doskonałość śpiewania tutaj chodzi, ale o zabawę w śpiewanie, o radość wspólnego śpiewania, o radość bycia ze sobą, o radość odkrywania samych siebie, o potrzebę bycia ze sobą.
I dzisiaj mieliśmy wrażenie, że ta radość kwitła na scenie i udzieliła się naszej publiczności i nam. I chyba tak naprawdę dzisiaj dopiero zrozumiałem, jako dyrektor GOKu, że w tym wszystkim, chodzi o stworzenie i zapewnienie naszym najmłodszym wokalistkom i wokalistkom najzwyklejszej w świecie potrzeby bezpieczeństwa na scenie.
Że nie muszą spełniać czyichś ambicji i oczekiwań, ale muszą mieć świadomość, że jakkolwiek wypadną na scenie, zawsze będziemy po ich stronie. I wtedy, te maluchy i starszaki, dadzą koncert taki jak dzisiaj, od serca.
A zrozumiałem to dzięki Natalii, dzięki jej cierpliwości i jej osobistym doświadczeniom. Na naukę nigdy nie jest za późno.
Droga Natalio, Kochane wokalistki i wokaliści z naszej grupy, Majki, Lenki, Karoliny, Patrycje, Amelki, Wiktorie, Igi, Julki, Ole,Klaudie,Filipy, Maćki, Norberty... jesteście piękni. I za te wasze piękno Wam dziękujemy. Dziękujemy Krzysztofowi Stankiewicz, że jesteś ciągle z nami. Trzymajcie się
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Panie radny na koniec pańskiego odczytu zabrakło tylko kultowego hasła " no to jak towarzysze pomożecie? "🤣
Ryży
08:27, 2026-06-27
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Ogladałem.sesję i Stasio przyznał,że uztl sztucznej inteligencji a nie wyguglował 🤣🤣Widocznie swojej mu przybrakło .Za to dopadla go pomroczność 🤣🤣bo zapomniał co sie działo i co wyprawial,a wlasciwie chciał wyprawiać jak był starostą. A tych jego *%#)!& wywodów to nie da sie słuchać .Taki sztuczny inteligent.
Sztuczny jinteligent
07:19, 2026-06-27
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Przecież nie będą się ganić, a już na pewno nie przyznają się do błędów, czy porażek. Poza tym, nie gryzie się ręki , która karmi, prawda? Sukcesy? Nie widać. Do porażek lepiej się przyznać, bo wyborcy je widzą. Ale czy zarząd je widzi?
Iks
22:54, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Myli się Pan bo te dzieci mimo że skończyli szkołę to nie mają tatusiów co im załatwią posady.Bo dzieci za...radnych to już siedzą w biurach na stażach i sobie zarabiają.
Lech
21:59, 2026-06-26