W piątek 7 kwietnia odbył się koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Kolnie. Uczniom akompaniowali Anna Nadolna i Piotr Dąbrowski.
Umiejętności gry na klarnecie zaprezentowali: Łucja Lubiejewska i Mateusz Bągart (klasa I), Karol Szczepankowski i Julia Wyrwas (klasa II), Mateusz Jarzyło i Amelia Rybka (III), Klaudia Cicha (VI).
Duże wrażenie wywarła absolwentka szkoły Kornelia Bałdyga.
Podczas koncertu dominowały miniatury muzyki klasycznej Schuberta i Webera, ale nie zabrakło standardów muzyki rozrywkowej.
KS
meloman11:14, 12.04.2017
Pierwszy koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Kolnie miał miejsce we wtorek 4 kwietnia. Umiejętności gry na instrumentach zaprezentowali akordeoniści i gitarzyści, podopieczni pani Wiesławy Staniszewskiej i pana Rafała Adamczaka.
pytający15:43, 13.04.2017
Ile dzieci i kto wystąpił 04.04.2017?
słuchacz00:08, 19.04.2017
więcej niż 7 kwietnia :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Pan radny Wiszowaty ma rację
Jednak
16:35, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Czy sukcesem jest też zamkniecie bursy, oddziału położniczego oraz prze 2 miesiące oddziału chirurgii i poradni chirurgicznej? Dlaczego o tym nie mówisz przecież to ty i starosta tego dokonaliście. Jeżeli to jest twój sukces to gratuluje.
Tomek
14:56, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
wzieli kredyt na szpital i nie mają zadłużenia ahahhahhah normalnie cuda ludzie cuda!
ahhahahaha
14:48, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
I bez safe wszystko jest zadłużone.
Ja
14:11, 2026-06-26