Za nami koncert charytatywny ? Pierwsze Spotkanie Kolneńskich Serc. Na scenie w Kolnie 20 września wystąpili między innymi The Woods, The BL Blues Band, Browar Ł i Contrast. Gwiazdą wieczoru był zespół Żuki & Joachim Perlik.
Nieroby10:36, 22.09.2015
Jakby impreza nie kosztowała to pieniądze i tak nie trafiły by na pomoc bo takie mamy prawo. Trzeba założyć fundację, inaczej się zgodnie z polskim prawem nie da
koleś12:47, 22.09.2015
bardzo fajny pomysł szkoda ze pogoda nie dopisała
PAWEŁ SZ.14:18, 22.09.2015
[quote name="Bystry"]Oj komuś się wpis nie spodobał no to kasujcie dalej niewygodną prawdę, ale gdy na jaw wyjdą niecierpliwością plany i prawdziwe zamiary Jurka"Bolo"Owsiaka przypomnimy wam jak to maskowaliście "droga"redakcjo!!![/quote]
jESTEŚ BYSTRY JAK WODA W SEDESIE!! ORGANIZOWAŁEM W GRUDNIU KONCERT I JAKIE WTEDY BYŁY MOJE [PRAWDZIWE} INTENCJE???? JESTEŚ TAKI CWANIACZEK CO TYLKO POTRAFI DOWALAĆ KOMUŚ W NECIE? WYJDŹ ZZA TEJ KURTYNY I SAM COŚ ZRÓB
Pozostałe komentarze
Bystry07:43, 22.09.2015
Oj komuś się wpis nie spodobał no to kasujcie dalej niewygodną prawdę, ale gdy na jaw wyjdą niecierpliwością plany i prawdziwe zamiary Jurka"Bolo"Owsiaka przypomnimy wam jak to maskowaliście "droga"redakcjo!!!
Red08:24, 22.09.2015
Szczytny cel ! Ale czy wiadomo ile kosztowała impreza a ile zebrano na dzieci ?
StarWar07:08, 23.09.2015
Bardzo fajna impreza Cel Szczytny, szkoda tylko ze pogoda nie dopisała.
PS :
Bo kto ma pomagać małym Kolniakom , jak nie miejscowi przecież to nasze dzieci !
Fighter09:24, 24.09.2015
[quote name="Bystry"]Oj komuś się wpis nie spodobał no to kasujcie dalej niewygodną prawdę, ale gdy na jaw wyjdą niecierpliwością plany i prawdziwe zamiary Jurka"Bolo"Owsiaka przypomnimy wam jak to maskowaliście "droga"redakcjo!!![/quote]
Bystry spróbuj coś zrobić - nawet nie zdajesz sobie sprawy ile spraw trzeba formalnie pozałatwiać przy organizacji takiej imprezy i ile czasu trzeba na to poświęcić. Mądrala z Ciebie taki to zaproponuj i zrób coś lepszego. Kaktus mi na ręce szybciej wyrośnie niż coś zrobisz.
Brawo Paweł za determinację
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Od początku czerwca utonęło 30 osób
Ja z innej beczki. Słowo do policjantów. Czy policjanci nie słyszą gdy po południu lub o 23:00 na miasto wyrusza dwóch motocyklistów. Motory wyją na całe osiedle. Nie widać już ich ale słychać jeszcze długo długo najczęściej wyjeżdżają ulicą 11 listopada i w miasto. Weźcie się za tych cwaniaków w końcu!!!
123
23:06, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
No tak jak zwykle cicho sza.Wszyscy słyszeli na jednej radzie blok socjalny na drugiej komunalny.I kto pomoże tym ludziom?
Nikt
22:39, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Parafraza polish jok
wika
21:00, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Ponoć zapisano tyko 16 dzieciaków i dlatego ponawia się zapisy. Ile miejsc jest w tym żłobku ? Z jakich środków Burmistrz będzie finansował ten żłobek? Do tej pory wszystkie maluchy mieściły się w żłobku prywatnym za podobne opłaty.
maluch
19:34, 2026-06-25