W miniony piątek na placu przy stadionie w ramach Podlaskiego Kina Plenerowego można było obejrzeć „Ainbo. Strażniczkę Amazonii”.
Do kina pod chmurką przybyły tłumy widzów.
Podlaskie Kino Plenerowe zostało przygotowane w bardzo dobrej jakości. Filmy są odtwarzane na ekranie typu LED o powierzchni 24 mkw.
Przedsięwzięcie to wspólna inicjatywa zarządu województwa i Podlaskiego Instytutu Kultury. To już 4. edycja Podlaskiego Kina Plenerowego.
Zapraszamy do naszej galerii fotograficznej
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Łączny majątek tu widocznych myślę, że sięga bez problemu 1mld zł
Jan
19:10, 2026-06-21
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Na prowincji deficytu nie mam . Nie maja pracy to mogą pójść na podyplomowe i są nauczycielami.
Ot co
17:41, 2026-06-21
Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w ...
Dlaczego władze powiatu nie zwołują sztabu kryzysowego? Dlaczego nie ma utworzonego centrum chłodzenia? Jak szpital jest przygotowany na masowe przypadki udarów u osób chorych i starszych? Gdzie żeście kasę przepiepszyli!
dziady!
16:34, 2026-06-21
20 lat LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”
A dlaczego nie zaprosili pomysłodawcę ??
????
14:11, 2026-06-21