„3xKrólewna,3xSmok” to spektakl, który można było obejrzeć 5 lipca w Kolnie. W przedstawieniu wystąpili aktorzy białostockiego Teatru pod Orzełkiem.
Tego dnia sala widowiskowa KOKiS wypełniła się po brzegi, a na widowni zasiadły przede wszystkim dzieci.
Aktorzy opowiedzieli 3 historie o królewnach.
Wszystkie bajki zaczynają się tak samo, ale w zależności od charakteru królewny ich dalszy ciąg jest zgoła inny.
Dzieci utożsamiając się z bohaterkami uczą się, że w różnych sytuacjach życiowych mogą zachować się dobrze lub źle.
Najlepszym orężem w walce z bajkowym smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość.
Naszym kolneńskim maluchom teatralne opowieści bardzo się podobały.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Rolniku płaczą, że nie mają a nagle ha, fendty, beemki, Mercedesy, John Deere its, wczasy w Egipcie, bo mają pracowników, sami nie doją bo nawet pewnie nie umieją. Ciągniki z gps-em wygoda . Popyliniarze czują się mocarstwem na Podlasiu, a tak naprawdę nawet pieniędzy nie mają żyją z banku z miesiąca na miesiąc cwaniaczki, heh
Pol
11:51, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Napiepszanie
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Wiem że chcesz pracować a w Kolnie nie ma pracy , ale nadesłanie kosiarka od 7.30 to ostra przesada.
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Jo spłaca , mają ciebie gdzieś.
Ja
07:30, 2026-06-22