W kolneńskich szkołach odbyły się uroczyste akademie z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023.
Ponad 130 tysięcy uczniów w naszym województwie odebrało w piątek świadectwa i rozpoczęło wakacje. Wśród nich uczniowie z terenu powiatu kolneńskiego. Rok szkolny zakończyli uczniowie Jedynki, Dwójki oraz I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie.
- Uczniowie mają już plany na wakacje. Część z nich będzie odpoczywała, inni planują pracować. Podkreślali, że ostatni rok nie był łatwy, bo w szkołach średnich jest dużo nauki. Ale mają nadzieję, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy odpoczną po całym roku szkolnym - czytamy na stronie internetowej Starostwa w Kolnie.
Zobacz zdjęcia
Jest07:45, 24.06.2023
O Tadeo się odnalazł a na tak ważnej uroczystości go nie było.
Pozostałe komentarze
Janusze13:40, 24.06.2023
Oprócz ZST, reszta to smutasy.
Ludzie, więcej uśmiechu!
???
i Grażyny14:19, 24.06.2023
Może nie każdy ma powody do szczęścia. A nie będą ludzie udawać szczęśliwych, skoro szczęśliwi nie są..
Dwa słowa do Was23:00, 25.06.2023
widać, te 4 osoby, które dały łapkę w dół, nie tolerują smutasów, ludzi przygnębionych. Uważają zapewne, że każdy powinien tryskać radością i emanować szczęściem, bo...żyje...Jest życie i życie. Jedno jest piękne, inne - boli i przygniata. Ci czworo - zapewne szczęśliwi, ale inni...- a wielu ich- myślą , być może o tym samym, na co zdecydował się Pan z okolic Łomży...Skoro życie jest aż tak przytłaczające, to nie widzą innego wyjścia, jak odejść. I moi mili, zrozumcie, okażcie odrobinę empatii ludziom smutnym - to niezmiernie ważne, żeby nie czuli się w swoim smutku jeszcze bardziej osamotnieni. I niech dotrze do Was, że nie każdy ma tak szczęśliwe życie jak Wy. A teraz , możecie dać nawet łapki w dół. Trzeba było to Wam uświadomić, bo tragedie od smutku się zaczynają...
Ewa11:06, 25.06.2023
Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego w ZST. Brawo Ula.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Duda dostrzega wyraźny spadek poziomu wsparcia
Radny niech xobaczy jaki mq chodnik przed swoim domem że trzeba iść ulica
Maria
16:19, 2026-06-22
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Rolniku płaczą, że nie mają a nagle ha, fendty, beemki, Mercedesy, John Deere its, wczasy w Egipcie, bo mają pracowników, sami nie doją bo nawet pewnie nie umieją. Ciągniki z gps-em wygoda . Popyliniarze czują się mocarstwem na Podlasiu, a tak naprawdę nawet pieniędzy nie mają żyją z banku z miesiąca na miesiąc cwaniaczki, heh
Pol
11:51, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Napiepszanie
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Wiem że chcesz pracować a w Kolnie nie ma pracy , ale nadesłanie kosiarka od 7.30 to ostra przesada.
Szok
07:31, 2026-06-22