Koncert poprowadziły Nadia Podeszwik oraz Eliza Darmetko z młodzieżowego zespołu DTM (Fot. Łukasz Łukaszewicz/KOKiS)
W minioną sobotę (27.05) artyści z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu gościli publiczność na corocznym koncercie, który stał się już majową tradycją. Obecni na sali widowiskowej widzowie mogli doświadczyć niezwykłego muzycznego przeżycia.
Instruktorzy Anna i Paweł Podeszwik wraz ze swoimi podopiecznymi przygotowali dla najbliższych repertuar, który przypomniał bajkowe światy znanego i uwielbianego przez dzieci i dorosłych giganta animacji - Disneya!
Zarówno duzi jak i mali melomani odnaleźli w tym dniu swoje ulubione utwory. Przenieśliśmy się do świata, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a przygody wiodą nas w niezwykłe miejsca.
Szczególną uwagę poświęcono rodzicom, którzy są nieocenionym wsparciem i miłością. Koncert poprowadziły Nadia Podeszwik oraz Eliza Darmetko z młodzieżowego zespołu DTM i poradziły sobie doskonale w nowej roli konferansjerek.
- Specjalnie dla Was mamy przygotowane utwory, które wyrażają naszą wdzięczność i miłość. Spróbujemy sprawić, że zaufacie nam jeszcze bardziej, pozwolicie czasami żyć według własnych zasad i cieszyć się dzieciństwem, zaakceptujecie naszą potrzebę autonomii, samodzielności i własnych wyborów. Bardzo Was kochamy - usłyszeli rodzice ze sceny.
Artyści nie zapomnieli także o członkach rodzin, którzy nie mówią ludzkim językiem, ale potrafią rozumieć bez słów, czyli o niesamowitych zwierzakach, dlatego w repertuarze znalazły się utwory dedykowane właśnie im.
Na scenie zobaczyć można było najmłodszych pięcioletnich artystów z grupy rytmicznej RYTMIKOBALERINKA, którzy rozbudzili swoim tańcem i muzyką kolneńską publiczność. Śpiewali dla swoich mam i tatusiów z naturalnością oraz wrodzonym wdziękiem zmieniając kostiumy za kulisami kilkakrotnie!
Na scenie iskrzyło także dzięki uroczym najmłodszym wokalistkom z grupy DTM |ADEPCI w składzie Ninka Ciszewska, Ania Gołębiewska, Natalia Rydelek oraz Zosia Podeszwik. Dziewczynki pomimo tak młodego wieku doskonale radzą sobie na scenie. Wykonały kilka utworów, z których najbardziej utkwiły publiczności w pamięci "Koci wesoły świat" oraz "Mama dobrze wie" !
Dziecięcy Teatr Muzyczny Junior przygotował także coś specjalnego.Grupa zadedykowała rodzicom utwór "Mamo, nasza mamo", ale także zaśpiewała utwory z bajek takich jak "Viana - Skarb Oceanu", "Merida Waleczna", czy "Król Lew".
Solo zadebiutował Szymon Biedrzycki w roli Simby kradnąc serce publiczności.
Na finał zespół wykonał utwór "Pełny luz kochana mamo", ale najbardziej w tym dniu wzruszyły publiczność dwa utwory: duet Heleny Parzych z Zuzanną Drężek" List do matki" oraz piosenka wykonana przez Anię Chmielewską i Lenę Kowalewską pt. "Małe m".
Ale to nie koniec wrażeń! Najstarsze artystki przygotowały dwie niespodzianki musicalowe. Natalia Szymańska, Oliwia Sielawa oraz Aleksandra Nadolna brawurowo wyśpiewały trio "Mama i my" z serialu muzycznego "Smash" dając do myślenia swoim rodzicom w kwestii rodzicielskiej kontroli, a nieco młodsze artystki z młodzieżowej grupy DTM w składzie Marlena Wszeborowska, Ania Chmielewska, Lena Kowalewska, Eliza Darmetko i Nadia Podeszwik wyśpiewały musicalowy hit "W rękawie as", pokazując luz, swobodę sceniczną i robiąc prawdziwe muzyczne show!
Był to wieczór pełen magii i muzyki.Podziękowano publiczności słowami:
"Dziękujemy, że jesteście tutaj i razem z nami tworzycie niezapomniane chwile w KOKiS-ie. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze występy dostarczały Wam niezwykłej rozrywki i ogromu wzruszeń" .
Organizatorzy koncertu serdeczne podziękowania kierują w stronę niezawodnych rodziców dziękując im za nieocenioną pomoc za kulisami.
Nad stroną techniczną czuwał Paweł Podeszwik, a wydarzenie upamiętnił w formie zdjęć Łukasz Łukaszewicz.
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny koncert już niebawem, bo 18 czerwca!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
32-latka, jak i 47-latek stracili prawa jazdy
Ten ptaszek z czerwonego to już chyba wszystkie rozumy pozjadał, taki jest mądry...a to prawda ze teściowa z księdzem robi bara bara ??
Ten ptaszek
22:47, 2026-06-22
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Oddaj prostaku bursę, co ci przeszkadzała? Nikt znajomy nie pracował? żeby placówkę utrzymać. Stoją pokoje puste dla kogo? Dla twojej przyjemności? Młodzież by się znalazła i ludzie mieliby pracę za najniższą, ale by mieli, a tak ,ani młodzieży, ani bursy, ale rude loki i okular na ryju zadowolony, że ludzi pozbawił pracy, bo łon jest starosta, ale nie człowiek, czyli nikt i wróć wreszcie do swojej prawdziwej partii, tylko trzeba mieć honor nie Tado? i nawet nie próbuj startować w wyborach, bo każda lista, na której się znajdziesz będzie w miarę naszych możliwości omijana, na czym stracą inni z listy. Nie pozdrawiam, ale nie życzę źle, różnimy się.......
Zabielak
22:02, 2026-06-22
32-latka, jak i 47-latek stracili prawa jazdy
Poza terenem zabudowanym to z tego co pamiętam można jechać 90 km/h chyba, że na zakrętach ich złapali 🤣🤣 Nie od dziś wiadomo, że policji nie chodzi o bezpieczeństwo a wpływy do źródełka 🫣😁😉
Kierowca
21:24, 2026-06-22
Zanieczyszczona woda w gminie Kolno
Zabraliście ordery to was potruja
Zabraliscie
20:12, 2026-06-22