W tym roku do konkursu (12.01) zgłosiło się 25 solistów. W najmłodszej grupie wiekowej Kryształowego Aniołka wyśpiewał Michał Popielarz, który wykonał „Gore gwiazda Jezusowi”.
Grupę soliści klas I-III wygrała Helena Parzych z kolędą „Lulajże Jezuniu”, następnie grupę soliści klas IV-VI Anna Chmielewska.
W grupie solistów klas VII-VIII i I ponadpodstawowej gdzie przyznane były trzy miejsca „Aniołka” otrzymała Malwina Leszczyńska, drugie miejsce zajęła Julia Wyka, a trzecie Maja Jasiewicz.
W ostatniej grupie wiekowej soliści szkół ponadpodstawowych pierwsze miejsce przypadło Wiktorii Czerwińskiej, drugie miejsce zajęła Anna Wróblewska, a trzecie miejsce Patrycja Kapelańska.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.
Na uwagę zasługuje wysoki poziom artystyczny prezentowany przez wykonawców w poszczególnych kategoriach wiekowych. W tym miejscu organizator (KOKiS) dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu uczestników do konkursu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Myli się Pan bo te dzieci mimo że skończyli szkołę to nie mają tatusiów co im załatwią posady.Bo dzieci za...radnych to już siedzą w biurach na stażach i sobie zarabiają.
Lech
21:59, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Gość zlikwidował bursę a teraz się mądrzy.
Prawdziwy Zigi
20:47, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Serio, ten pan powinien zniknąć z życia publicznego.
do odwołania
18:57, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Czyli radny Chojnowski na głos powiedział, co siedzi w jego myślach po przeczytaniu raportu i jak on to rozumie. Powiem teraz ja: wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem na tym samym lub wyższym poziomie, więc taką kindersztubę proszę schować do kieszeni. Chyba, że jest inne dno-pokazać, że się zabrało głos niczego nie wnosząc do dyskusji?
Jan
18:12, 2026-06-26