Wybitnie uzdolnione, pracowite i promujące Kolno dziewczęta otrzymały dzisiaj (21.06) listy gratulacyjne i upominki od władz miasta.
Nagrody burmistrza zostały wręczone podczas sesji miejskiej. Andrzej Duda podkreślał, że osiągnięcia wokalistek to wspaniała rzecz dla naszego miasta. Dużo ludzi dzwoni z gratulacjami.
– Zdobywają wiele wyróżnień w różnego rodzaju konkursach i festiwalach – mówi Andrzej Duda. – Gratuluję wam bardzo serdecznie. Gratuluję też rodzicom
Wyróżnionym artystkom towarzyszyli rodzice oraz instruktorzy Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.
– Dzięki opiekunom z KOKiS te nasze lokalne diamenty mogą być szlifowane – zachwala prace Anny i Pawła Podeszwików włodarz miasta. – Byłem w niedzielę na koncercie, który składał się z utworów musicalowych, no i byłem zachwycony. Była też aktorka prowadząca warsztaty, ona również była zachwycona możliwościami wokalnymi naszych dzieci.
Burmistrz docenił także dyrektor placówki Alicję Szymańską.
– Jest w stanie to wszystko zorganizować, bo jest to naprawdę wielka sprawa, promocja poprzez kulturę to niesamowicie istotna rzecz – podsumowuje Andrzej Duda.
Przypomnijmy, że ostatnio Julia Rydelek jednogłośną decyzją jurorów zdobyła Grand Prix XVI Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza”. Jury doceniło również Amelię Szymańską, w kategorii monolog/wiersz.
Wwwww18:23, 21.06.2022
A praca w kolnie i tak po znajomości i tak w urzędach posowskich
Pozostałe komentarze
Jacek 13:44, 22.06.2022
A to nie można było docenić dziewczyn jakimś Stypendium ? List i upominki za ich osiągnięcia to nie jest zachęcenie do dalszych działań
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Rolniku płaczą, że nie mają a nagle ha, fendty, beemki, Mercedesy, John Deere its, wczasy w Egipcie, bo mają pracowników, sami nie doją bo nawet pewnie nie umieją. Ciągniki z gps-em wygoda . Popyliniarze czują się mocarstwem na Podlasiu, a tak naprawdę nawet pieniędzy nie mają żyją z banku z miesiąca na miesiąc cwaniaczki, heh
Pol
11:51, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Napiepszanie
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Wiem że chcesz pracować a w Kolnie nie ma pracy , ale nadesłanie kosiarka od 7.30 to ostra przesada.
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Jo spłaca , mają ciebie gdzieś.
Ja
07:30, 2026-06-22