Zamknij

Turniej piłkarski w Kolnie. Przez siedem godzin zespoły rozgrywały pomiędzy sobą m

18:26, 30.11.2019 KS Aktualizacja: 08:54, 02.12.2019
Skomentuj

Wspaniałe widowisko piłkarskie odbyło się 30 listopada w hali KOKiS. Do rywalizacji o Puchar Prezesa Orła Kolno w kategorii Żak przystąpiło osiem drużyn z 4 miast.

Przez siedem godzin rozgrywały one pomiędzy sobą mecze w systemie „każdy z każdym”.

Rozegrano w sumie 28 spotkań, w których zdobyto 129 goli.

Najlepszą drużyną zawodów została Korona Ostrołęka, która wygrała 6 spotkań i jedno zremisowała.

Dobrze w turnieju zaprezentował się pierwszy zespół Orła Kolno.  Ostatecznie zajął 3 miejsce ulegając drugiej drużynie na podium tylko różnicą bramek.

Królem strzelców turnieju został Szymon Faltyn (Orzeł Kolno), który trafiał do siatki 9 razy. Z kolei za najlepszego zawodnika uznano Filipa Sokołowskiego z Orła.

Najlepszym bramkarzem uznano Artura Modzelewskiego z MŁKS-u Łomża II.

Zawody sędziował Radosław Jemielity, a nagrody piłkarzom wręczał prezes Orła Piotr Sokołowski.

Udana impreza to przede wszystkim zasługa rodziców małych piłkarzy. O żołądki zawodników zadbali Gruby Benek i Mlekpol.