Wczoraj (5.07) członkowie Orła wzięli udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym.
Członkowie klubu po wysłuchaniu sprawozdań zarządu oraz komisji rewizyjnej z działalności za rok 2021 i 2022 jednogłośnie udzielili zarządowi absolutorium.
Jednym z punktów zebrania było głosowanie nad wnioskiem o zwiększenie liczby członków zarządu z 3 do 5 osób. Głosami 8 za i 10 przeciw wniosek nie zyskał akceptacji.
Do wyborów nowego zarządu klubu zgłoszono 5 kandydatów. W efekcie głosowania na stanowisku pozostali dotychczasowi członkowie.
Na 20 głosujących Piotr Dąbkowski uzyskał 18 głosów, Mieczysław Śniadach – 14 oraz Piotr Sokołowski - 13.
W wyborach startowali ponadto Kamil Kiełczewski (12 głosów) i Jan Bajno (4 głosy).
Wybrano natomiast nowy skład komisji rewizyjnej. Weszli do niego jednogłośnie: Krzysztof Prusinowski (zastąpił Jerzego Chaberka, który zrezygnował), Bogdan Banach i Adam Pilch (obaj zasiadali już w komisji).
Ciekawostką jest wystawienie do rozgrywek drugiej drużyny seniorów Orła. Będzie ona występowała w „A” klasie. W zespole będą grali obecni juniorzy kolneńskiego klubu.
Pros12:53, 06.07.2023
Dajcie działać młodym ludziom tak jak w Łomży.
Jerzy16:28, 06.07.2023
Mieczysławie pora ustąpić niech rządzą młodzi.
Maślana21:07, 06.07.2023
Ci Młodzi się nie garną do takich rzeczy. Tym Młodym obecnym na sali nie dałbym poprowadzić wózka w sklepie, a dopiero mówić o klubie piłkarskim. Jaki Mietek jest, taki jest, ale zaangażowania i miłości do klubu odmówić mu nie można.
Kibic5519:03, 06.07.2023
Jakoś wszyscy strasznie zadowoleni ciekawe z czego
To był jeden z najgorszych sezonów w historii klubu
Wstyd i hańba kto to rozliczy te stracone dotacje
Dlaczego burmistrz nie sprawdza,i gdzie są pieniądze z miasta
Przegrać wszystkie mecze to można i bez treningów można było wziąć klasę ze szkoły średniej i nie wiadomo czy wynik nie byłby lepszy
Proszę przestać udawać że nic się nie stało
Pozostałe komentarze
Johny 10:45, 06.07.2023
Żenua
Zarząd20:21, 06.07.2023
Nasz zarząd jak reprezentacja tylko przed obiektywem dobrze wychodzi ha ha
kinia00:40, 07.07.2023
Jeden zapomniał skarpetków i nogi mu się zagrzały
192916:03, 07.07.2023
W ŁKS cały zarząd objęli sami młodzi i od razu znaleźli więcej sponsorów i awansowali do 3 ligi
Tak18:24, 07.07.2023
W Łomży kierują jedną drużyną. Praca z młodzieżą ich nie obchodzi
... 15:37, 08.07.2023
Czyli nic się nie zmieni. Jedynie to, że na mecze do Stawisk będą jeździć. Szkoda ☺️
Nl21:15, 28.10.2023
W Kolnie jak się skończy kto dupę liże dzieci grają albo znajomi to może coś będzie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Łączny majątek tu widocznych myślę, że sięga bez problemu 1mld zł
Jan
19:10, 2026-06-21
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Na prowincji deficytu nie mam . Nie maja pracy to mogą pójść na podyplomowe i są nauczycielami.
Ot co
17:41, 2026-06-21
Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w ...
Dlaczego władze powiatu nie zwołują sztabu kryzysowego? Dlaczego nie ma utworzonego centrum chłodzenia? Jak szpital jest przygotowany na masowe przypadki udarów u osób chorych i starszych? Gdzie żeście kasę przepiepszyli!
dziady!
16:34, 2026-06-21
20 lat LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”
A dlaczego nie zaprosili pomysłodawcę ??
????
14:11, 2026-06-21