Zamknij

Kolneńscy seniorzy wracają z Krypna z jednym punktem

09:52, 11.10.2021 P. Dąbkowski Aktualizacja: 09:54, 11.10.2021
Skomentuj

Po siedmiu porażkach w  Keeza IV lidze w końcu zdobywamy punkt. Biorąc pod uwagę naszą sytuację w tabeli i okoliczności meczu w Krypnie trzeba się cieszyć i go szanować.

Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 10 października.

- Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo już w drugiej minucie Karol Domurat strzałem z około 40 metrów zaskoczył bramkarza i wyszliśmy na prowadzenie – podkreśla trener Ireneusz Piwko.

W 15 minucie  spotkania po  rzucie rożnym gospodarzy kilkukrotnie niezbyt umiejętnie wybijamy piłkę, którą  w końcu po  zamieszaniu w naszym polu karnym, zawodnik z Krypna płaskim strzałem kieruje do bramki i jest 1:1.

Kolejne minuty meczu  to lekka przewaga naszego zespołu.  Stworzyliśmy sobie w pierwszej połowie jeszcze jedną stuprocentową sytuację, kiedy Damian Zaczkowski wyszedł sam na sam z bramkarzem. Niestety ten pojedynek przegrał.

Druga połowa wyglądała zdecydowanie słabiej, po kilku minutach boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Robert Brzeziński, zaś w 75 minucie spotkania po faulu taktycznym czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Sadowski.  Grając w dziesiątkę umiejętnie się broniliśmy, a kilka dobrych interwencji Dawida Falkowskiego ustrzegło nas od porażki.

Skład: D. Falkowski,  M. Korzep, K. Grala, D. Grala, P. Prusinowski, K. Domurat, K. Wszeborowski,  D. Zaczkowski, R. Brzeziński,  Ł. Sadowski, K. Kopańczyk.

Na zmiany wchodzili K. Olszak, M. Tryniszewski i Sz. Kleczyński.

Kolejny  mecz o tzw. 6 punktów  już 16.10.2021 r. o godz. 15.00 w Kolnie pomiędzy: KKS ORZEŁ - Cresovia Siemiatycze.

Krypnianka Krypno - Orzeł Kolno 1-1 ( 1-1),  bramka dla Orła Karol Domurat