Zgodnie z zapowiedziami prezesa spółki miejskiej (PUK), przerwa w dostawie ciepłej wody w Kolnie potrwała o wiele krócej.
Przypomnijmy, że przerwa spowodowana była pracami remontowo – konserwacyjnymi.
Miała potrwać do 11 lipca, ale ostatecznie udało się przeprowadzić prace dużo szybciej.
::news{"type":"see-also","item":"45294"}
O jejku!09:33, 04.07.2025
O dzięki wam łaskawcy i dobrodzieje! Co za wielkie serca macie! Jak my wam się za to odwdzięczymy. Za nasze podatki i opłaty za ciepło!
Śmietnik 09:40, 04.07.2025
Napiszcie, że ruszyła budowa śmietnika pod oknami mieszkańców na przeciwko ciuchci, gdzie ludzie jedzą zapiekanki 😜😂🫣
Aaaa23:08, 05.07.2025
Może w końcu będzie porządek unas pod śmietnikiem z którego korzystaliście my też jedliśmy w swoich mieszkaniach a co ma ciuchcia do śmietnika
paszoł won!11:07, 04.07.2025
osoby odpowiedzialne za to powinny zostać zdymisjonowane, to się dzieje co roku, co roku Kolno wraca do czasów Jana z Kolna, a lokalne komuchy w urzędach bawią sie dalej za nasze!
Pozostałe komentarze
Klamczuszek 08:48, 04.07.2025
Czyli żeby za bardzo nie *%#)!& ludzi. Zrobili co mieli zrobić w tydzień zamiast w dwa. Dobre.
Heineken 08:58, 04.07.2025
Za to należy się medal dla prezesa! A może już za to został odznaczony.Brawo.
Dno dna 09:36, 04.07.2025
Tam dawno powinny polecieć stołki po ch#j było podawać, że do 11.07? Nie można było napisać, że 2 - 3 doby?
Jan10:30, 04.07.2025
Trzeba przyznać że prezes wie jak zrobić sukces najpierw rozwieszają informacje a później robią to w 3 dni ale według mnie to on nie wie co się dzieje w jego miejscu pracy bo albo zrobili to po łebkach albo nie zachodziła potrzeba robienia tych prac remontowych bo tam wszystko jest do remontu a zaczeło się od skrócenia komina.I dalej cicho o modernizacji ciepłowni.
zadowolony10:54, 04.07.2025
WOW!!!
Prezes ale mnie zaimponowałeś w tym momencie.
Bleble12:36, 04.07.2025
Powinni w technologie inwestować a nie w *%#)!&
Sekretarz Generalny13:57, 04.07.2025
KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW AGLOMERACJI KOLNA:
Drogi pracujący ludu Kolna i wsi! W trudzie i znoju, pokonując liczne trudności i przeszkody, wspólnie wszyscy razem, zakasaliśmy rękawy aby przywrócić suwerenowi w Kolnie ciepłą wodę!
Nie była to prosta sprawa, ale daliśmy radę! Nie spaliśmy, nie jedliśmy, pracowaliśmy ciężko 24h/7, sukces! I to na tydzień przed planowanym zakończeniem prac!
Możliwe to było tylko dzięki pomocy bratniemu narodowi amerykańskiemu, gdy o problemach miasta Johna z Kolna dowiedział się Prezydent USA, natychmiast nakazał specjalistom z NASA dołożyć wszelkich starań aby pomóc ludowi Kolna! Aby dziś, na okoliczność 4 lipca, również mieszkańcy Kolna mieli powody do radości razem z bratnim narodem amerykańskim!
Lokalny poeta koleński na te wyjątkową okoliczność napisał ten oto poemat:
"Nie rzucim Kolna skąd nasz ród!
Nie damy myć się w miskach!
Ciepło jest nami kuchnia mać!
Nawet przy kaczych PISkach!
Nie damy by nas męczył chłód!
Tak nam dopomóż buuuuuk!
Tak nam dopomóż buk!"
Poeta 08:06, 05.07.2025
Tak nam dopomóż PuK
ziomek14:32, 04.07.2025
jeżeli można zrobić drogę za kilka milionów z praktycznie zerowym pożytkiem społecznym, to czemu nie można unowocześnić ciepłowni?
o to to14:36, 04.07.2025
gdyby pracował w niej księciunio, to to i można by było🤣🤣🤣
Prawda rzeczywista16:01, 04.07.2025
Droga ma dużo większe znaczenie dla wodza niż jakaś tam ciepłownia.
spryciarz16:06, 04.07.2025
jak sprytnie zdjęcie jest skadrowane żeby nie było widać obrzezzanego komina hahahahhaha
Dobra robota......16:09, 04.07.2025
To może na wzór Łomży,szybko i skutecznie. na własny nieprzymuszony wniosek prezesa SML-W jak go powołał może go teraz odwołać i przywróci tak szybko jak ciepłą wodę ład i porządek.
taka prawda16:30, 04.07.2025
ciekawe co takiego naprawdę się wydarzyło że zdołano to zrobić aż na tydzień przed planowanym zakończeniem...
nastąpił jakiś techniczny cud? czy celowo przeszacowano termin aby teraz szumnie ogłosić wielki sukces, że o to patrzcie dzięki nam macie ciepłą wodę...
ktoś tu robi *%#)!& z ludzi...
Nie dziękujcie 21:45, 04.07.2025
Wczoraj zadzwoniłem, dziś rano już była.
Raf23:36, 08.07.2025
Dzięki ci panie nadzorujący rury i grzanie. W ciągu tygodnia bez cieplej wody, w Kolnie unosił się fetor. Fetor zgniłych ryb pochodzący z niedomytych kalafiorów i męskich dyndadeł. Jedna paniusia, czyściocha zaproponowała mi wspólną kąpiel w jej mauzerze. O widzicie, są w Kolnie wspaniali ludzie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zaprezentowała raport...
Napiepszanie
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Wiem że chcesz pracować a w Kolnie nie ma pracy , ale nadesłanie kosiarka od 7.30 to ostra przesada.
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Jo spłaca , mają ciebie gdzieś.
Ja
07:30, 2026-06-22
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Łączny majątek tu widocznych myślę, że sięga bez problemu 1mld zł
Jan
19:10, 2026-06-21