Zamknij

Orzeł Kolno bez punktów w Zabłudowie

09:25, 15.04.2024 Źródło: KKS Orzeł Aktualizacja: 14:12, 18.04.2024
Skomentuj Orzeł zajmuje nadal pozycję wicelidera okręgówki. Do lidera traci 5 punktów Orzeł zajmuje nadal pozycję wicelidera okręgówki. Do lidera traci 5 punktów
reo

W sobotnim (13.04) starciu piłkarze Orła Kolna nie zdołali zdobyć punktów w Zabłudowie, gdzie przegrali 3-2. Decydujący gol padł w ostatniej minucie spotkania, a mimo doliczonych przez sędziego 6 minut nie udało się odrobić straty i sięgnąć po przynajmniej jeden punkt.

Od strzelania goli zaczęła drużyna z Kolna, która w 11 minucie wyszła na prowadzenie po strzale  Chaiki.

W 19 minucie spotkania  piłkę głową zagrał Kacprzyk ,a ta niefortunnie wpadła do bramki Orła Kolno i tym samym Rudnia doprowadza do wyrównania.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od ataków drużyny z Kolna, jednak nie udało się wykorzystać sytuacji.

W 61 minucie spotkania Pomichter dogrywa z lewej strony boiska w pole karne, a piłka po uderzeniu trafia do siatki Orła. Bramka ostatecznie została zaliczona jako trafienie samobójcze Poświaty, który wślizgiem skierował piłkę do bramki.

Na odpowiedź Orła nie musieliśmy jednak długo czekać. W 69 minucie meczu  do piłki dochodzi Kosakowski, który strzela między zawodnikami Rudni Zabłudów i doprowadza do wyrównania.

Niestety gdy prawdopodobne było, że mecz zakończy się remisem, w 90 minucie spotkania po wybiciu piłki w obronie i lekkim zamieszaniu w polu karnym, futbolówka trafia do zawodnika Rudni, który z narożnika pola karnego kieruje ją do bramki i to ostatecznie Rudnia cieszy się ze zdobytych 3 punktów.

Sobotnie granie nie było również szczęśliwe dla naszych sąsiadów w tabeli. KS Turośnianka zremisowała 1-1 z Puszczą Hajnówka, natomiast nasz kolejny rywal Sokół Sokółka przegrał na swoim stadionie z Piastem Białystok 1-2.

Rudnia Zabłudów – Orzeł Kolno 3-2 (1-1)

Bramki: 19′ D. Kacprzyk (s), 61′ S. Poświata (s), 90′ P. Pomichter – 11′ A. Chaika, 69′ M. Kosakowski

Żółte kartki: P. Pomichter, M. Iwanicki – R. Jurczyk, A. Chaika, S. Poświata, A. Ałajko, M. Bruliński

Orzeł Kolno: A. Ałajko (B) – A. Chaika, J. Chojnowski, R. Jurczyk (85′ M. Bruliński), D. Kacprzyk (70′ M. Koc), R. Melão, S. Poświata (K), P. Prusinowski (46′ M. Kosakowski), V. Voronchenko, K. Wszeborowski (60′ R. Brzeziński), W. Zadroga

(Źródło: KKS Orzeł)