Promuj to ogłoszenie

Praca dla studentów - Niemcy

Data dodania: 2020-01-14 14:51:58ID: 9905

[email protected]

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze | Opublikowano 06.01.2020
Studencie!

Ferie zimowe tuż tuż!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:
? Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
? Kontrola jakości
? Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
? Wynagrodzenie w wysokości 10? brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
? Umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
? Komfortowe warunki mieszkaniowe
? Wsparcie polskiego koordynatora
? Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 65 ? za busa i max. 100 ? za dojazd samochodem) wypłacany z wynagrodzeniem, jeżeli przepracowano minimum tydzień (dotyczy okresu 1.12.2019-31.01.2020)

Wymagania:
? Wytrzymałości fizycznej
? Umiejętności pracy w zespole
? Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
? Mile widziany własny samochód