Zamknij
Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI - SZCZUCZYN

Data dodania: 2024-06-10 11:28:18 ID: 27071

+48 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Dołącz do naszego zespołu!
POSZUKIWANY PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Szczuczyn, ul. Przemysłowa 5

Jakie będą Twoje obowiązki?
Realizowanie powierzonych zadań przy produkcji worków papierowych.
Kontrola jakości zgodnie z normami wewnętrznymi zakładu.
Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym.

Oczekiwania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (również nocki),
- sumienne wykonywanie powierzonych zadań,
- posiadanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy,
- umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane doświadczenie na produkcji.
Oferujemy stałą umowę oraz możliwość podjęcia
pracy od zaraz.

CV prosimy składać drogą elektroniczną z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ADRES E-MAIL: [email protected]
KONTAKT TELEFONICZNY: +48 086 261 11 22