Promuj to ogłoszenie

Kierownik Sklepu Neonet – Kolno

Data dodania: 2022-01-12 11:03:00ID: 18419

[email protected]

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Kolno

Twoje zadania:

- realizacja założonych planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań operacyjnych

- zarządzanie i koordynowanie pracą całego sklepu oraz zespołem Doradców

- aktywna sprzedaż oraz weryfikacja wykonania założonego planu dziennego, miesięcznego i kwartalnego

- dbanie o wizerunek sklepu, zgodny z obowiązującymi standardami

- przydzielanie zadań oraz przeprowadzanie odpraw zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie

- monitorowanie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do osiągania coraz lepszych wyników sprzedażowych

Jeśli:

- potrafisz zarządzać sklepem jak własnym biznesem i sprawia Ci to satysfakcję

- jesteś Menadżerem z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem popartym sukcesami

- wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji mimo pojawiających się trudności

- praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem i zarządzanie zespołem nakręca Cię do działania

- jesteś samodzielnym Menadżerem, który ma głowę pełną pomysłów i doskonale organizuje pracę swoją i swojego zespołu

- jesteś zmotywowany, nie umiesz „usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem cały swój zespół :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Wybranym Kandydatom oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu

- możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

- rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje

- konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

- przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół

- pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med

- rabaty pracownicze

- Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza pod linkiem: