Promuj to ogłoszenie

Pracownik (k/m) rozbioru mięsa ? Rozbieracz/Wykrawacz Niemcy

Data dodania: 2020-02-12 19:55:03ID: 10316

[email protected]

Miejsce pracy: Emsbüren (Niemcy, Dolna Saksonia)
Zakres obowiązków:

? Standardowe czynności przy obróbce mięsa
? Rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
? Przeprowadzanie kontroli jakości
Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

? Doświadczenia w zakresie przetwórstwa mięsa
? Umiejętności trybowania mięsa wieprzowego i wołowego
? Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
? Rzetelności
? Gotowości do pracy zmianowej
? Prawo jazdy i własny samochód ? wymóg konieczny
? Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1)
Oferujemy:

? Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
? Wynagrodzenie od 13,60 ? brutto/h
? Bezpłatne śniadania i obiady
? Dodatek urlopowy oraz świąteczny zgodnie z taryfikatorem iGZ
? Bezpłatną odzież roboczą
? Możliwość zostania przejętym przez zakład
? Komfortowe zakwaterowanie
? Wsparcie polskojęzycznego koordynatora