Promuj to ogłoszenie

HYDMAR KOLNO ZATRUDNI PRACOWNIKA - Młodszy Księgowy

Data dodania: 2022-08-11 20:00:44ID: 20133

505Pokaż numer[email protected]

OPIS

Zatrudnimy Asystenta Księgowego / Młodszego Księgowego:

Obowiązki:

· wstępna weryfikacja oraz księgowanie dokumentów;
· pomoc w pracach dotyczących kwestii pracowniczych, kadrowych i ZUS;
· Wprowadzanie dokumentów do systemu magazynowo - księgowego;

Wymagania:

·wykształcenia minimum średniego o profilu ekonomicznym|
·wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem
·umiejętność pracy pod presją czasu;
·dobrej organizacji pracy, zaangażowania, rzetelności, dokładności i dociekliwości
·chęć do pracy i zdolności logicznego myślenia;
·wcześniejsze doświadczenie w biurze rachunkowym będzie atutem;

Oferujemy:
·Możliwości rozwoju zawodowego;
·Stabilne warunki zatrudniania w ramach umowy o pracę/zlecenie;
·Atrakcyjne wynagrodzenie;
·Pomoc i wsparcie Głównego Księgowego;
·Pracę w przyjaznej atmosferze;