Stróż

Miejsce pracy: Towarowa 3, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Stróżowanie w godzinach nocnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa " POL KRUSZ " Zbigniew Wojno
    Adres: Przemysłowa 9, 18-210 Szepietowo, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 603 039 180
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Wprowadzanie danych do komputera, odbieranie telefonów , obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/19/0220
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzedaż kredytów gotówkowych, kont osobistych, pozyskiwanie klientów, telefonowanie, ulotkowanie.
    StPr/19/0206
    wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

    Pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów spółki.
    StPr/19/0184
    wynagrodzenie od od 1 500 PLN

    Stróżowanie w godzinach nocnych.
    StPr/19/0120

    Odbieranie telefonów, umawianie klientów, przekazywanie dokumentów klientom.
    StPr/19/0093
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Wykonywanie zdjęć fotograficznych i obróbka graficzna.
    StPr/19/0094

    Umawianie klientów, przekazywanie i wyjaśniane dokumentacji dotyczącej profilaktyki zdrowia.
    StPr/19/0095