Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Kierowanie i obsługa pojazdu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Kolnie Sp. z o.o.w Kolnie
      Adres: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Marek Łuba
      Numer telefonu: 862782284
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: nie dotyczy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      mycie podłóg, wycieranie kurzy, opróżnianie koszy na śmieci, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i inne prace związane z utrzymaniem czystości w siedzibie firmy
      StPr/21/0683
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - przygotowanie posiłków - gotowanie - smażenie - pieczenie
      StPr/21/0651
      wynagrodzenie od od 2 850 PLN

      1. sporządzanie projektów aktów notarialnych i innych pism; 2. przygotowywanie odpisów, wypisów aktów notarialnych oraz poświadczeń dokumentów; 3. obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; 4. prowadzenie elektronicznego Repertorium; 5. kontakt telefoniczny i osobisty z klientami, sądami i urzędami; 6. bieżąca obsługa sekretariatu.
      StPr/21/0640

      Sprzedaż wyrobów medycznych.
      StPr/21/0634

      Prace porządkowo - remontowe.
      StPr/21/0633
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przewóz towarów.
      StPr/21/0611
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Kierowanie i obsługa pojazdu.
      StPr/21/0578

      -dostarczanie zamówionych produktów do klientów pojazdem dostawczym, -za?adunek i roz?adunek towarów
      9/7/2021
      wynagrodzenie od od 3 560 PLN

      Prace ogólnobudowlane
      7/6/2021
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Sprzedaż detaliczna i hurtowa materiałów elektrycznych
      6/6/2021