przedstawiciel terenowy

Miejsce pracy: 18-500 Kolno 1, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: pozyskiwanie prenumeratorów i sprzedaż publikacji z oferty wydawnictwa, reprezentowanie wydawnictwa podczas targów, konferencji, szkoleń, lokalnych imprez rolniczych na przydzielonym terenie i Polski, reprezentowanie, promocja i budowanie wizerunku firmy, monitorowanie rynku czasopism rolniczych w terenie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność planowania i samodzielnej organizacji pracy, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku [Umiejętność 1] : motywacja, zaangażowanie i inicjatywa w pracy, znajomość narzędzi i technik sprzedaży, umiejętność sprzedaży bezpośredniej
      Pracodawca: AGENCJA PROMOCJI ROLNICTWA I AGROBIZNESU "APRA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Bażancia 1, 08-031 Myślęcinek, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Bugajska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Robotnik gospodarczy
      StPr/21/0463
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      pozyskiwanie prenumeratorów i sprzedaż publikacji z oferty wydawnictwa, reprezentowanie wydawnictwa podczas targów, konferencji, szkoleń, lokalnych imprez rolniczych na przydzielonym terenie i Polski, reprezentowanie, promocja i budowanie wizerunku firmy, monitorowanie rynku czasopism rolniczych w terenie.
      StPr/21/0462
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      sprzedawca
      StPr/21/0431

      Sprzedawca
      StPr/21/0432

      Realizacja zadań dydaktycznych.
      StPr/21/0405
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Realizacja zajęć dydaktycznych.
      StPr/21/0406

      Montowanie, diagnozowanie i naprawa instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.
      StPr/21/0282
      wynagrodzenie od od 17,5 PLN

      Kierowanie pojazdem i obsługa codzienna pojazdu.
      StPr/21/0283
      wynagrodzenie od od 18,4 PLN

      Konserwacja części, sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej konserwacji Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracu
      StPr/21/0149