Nauczyciel fizyki

Miejsce pracy: Teofila Kubraka 6, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań dydaktycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.39
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 15.6
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizyka
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zespół Szkół Technicznych w Kolnie
    Adres: Teofila Kubraka 6, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Eugeniusz Gromadzki
    Numer telefonu: 086-278-27-02
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Robotnik gospodarczy
    StPr/21/0463
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    pozyskiwanie prenumeratorów i sprzedaż publikacji z oferty wydawnictwa, reprezentowanie wydawnictwa podczas targów, konferencji, szkoleń, lokalnych imprez rolniczych na przydzielonym terenie i Polski, reprezentowanie, promocja i budowanie wizerunku firmy, monitorowanie rynku czasopism rolniczych w terenie.
    StPr/21/0462
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    sprzedawca
    StPr/21/0431

    Sprzedawca
    StPr/21/0432

    Realizacja zadań dydaktycznych.
    StPr/21/0405
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Realizacja zajęć dydaktycznych.
    StPr/21/0406

    Montowanie, diagnozowanie i naprawa instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.
    StPr/21/0282
    wynagrodzenie od od 17,5 PLN

    Kierowanie pojazdem i obsługa codzienna pojazdu.
    StPr/21/0283
    wynagrodzenie od od 18,4 PLN

    Konserwacja części, sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej konserwacji Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracu
    StPr/21/0149