mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Fabryczna 2, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych*
      Pracodawca: KOMATRANS Teresa Kozikowska i Robert Pisiak Spółka Cywilna
      Adres: Fabryczna 2, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Robert Pisiak
      Numer telefonu: 510245290
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: - CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Transport towarów.
      StPr/21/0247
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa maszyn szwalniczych, regulacja ściegu, wymiana igieł, zasilanie maszyn nićmi.
      StPr/21/0240

      pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, przygotowywanie ofert habdlowych, obsługa komputera, realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży
      StPr/21/0123
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Naprawa pojazdów
      StPr/21/0151

      Konserwacja części, sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej konserwacji Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracu
      StPr/21/0149
      wynagrodzenie od od 17,5 PLN

      Bieżący nadzór prowadzenie prawidłowej eksploatacji, remontów sieci ciepłowniczej, przyłączy cieplnych węzłów cieplnych
      StPr/21/0142
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Montowanie, diagnozowanie, naprawianie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
      StPr/21/0143
      wynagrodzenie od od 16,4 PLN