Kierowca

Miejsce pracy: Sportowa 9, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Dostawa towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Wymagania dodatkowe
      • Prawo jazdy kat. C
      • Prawo jazdy kat. C + E
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Dodatkowym atutem osoby będą takie cechy jak sumienność, punktualność, chęć do pracy.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PHU " SEZAM " Sp. J. H. Samul, L.Samul
        Adres: Sportowa 9, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
        Osoba do kontaktu: Adam Samul
        Numer telefonu: 509995460
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: - CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        - rozładunek dostaw - sprawdzanie dokumentacji magazynowej - kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
        StPr/20/0678
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        - wystawianie ofert na platformie sprzedażowej - obsługę platform sprzedażowych - utrzymanie wysokich standardów - udzielanie klientom niezbędnych informacji
        StPr/20/0680

        Realizacja zamówień Zapewnienie terminowych dostaw Wysyłanie zamówień
        StPr/20/0670

        Dostawa towarów
        StPr/20/0669

        Naprawa pojazdów samochodowych. Diagnosta samochodowy. Diagnostyka pojazdów. Naprawa instalacji w pojazdach. Wymiana zużytych części. Wymiana płynów eksploatacyjnych. Organizowanie stanowiska pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
        StPr/20/0642

        Prace związane z obróbką metali Obsługa maszyn do obróbki metali
        StPr/20/0643

        Wykonywanie prac na róznych etapach budowy. Mile widziane doświadczenie przy pokryciach dachowych, posadzkach, i robotach ogólnobudowlanych.
        StPr/20/0644

        - kompleksowa obsługa klientów - ofertowanie - realizacja zamówień - obsługa posprzedażowa
        StPr/20/0650

        Obsługa techniczna pojazdów Naprawa silników samochodowych
        StPr/20/0653

        Renowacja powierzchni nadwozi samochodowych Przygotowanie nawierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie, utrwalanie
        StPr/20/0654