Mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Towarowa 4, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Obsługa techniczna pojazdów Naprawa silników samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane doświadczenie związane z naprawą pojazdów samochodowych, naprawą silników, skrzyni. Mile widziane umiejętności z zakresu automatyki i pneumatyki.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FASTER TYPA RADOSŁAW
    Adres: Towarowa 4, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Marcin Śmiarowski
    Numer telefonu: 721064957
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - rozładunek dostaw - sprawdzanie dokumentacji magazynowej - kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
    StPr/20/0678
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - wystawianie ofert na platformie sprzedażowej - obsługę platform sprzedażowych - utrzymanie wysokich standardów - udzielanie klientom niezbędnych informacji
    StPr/20/0680

    Realizacja zamówień Zapewnienie terminowych dostaw Wysyłanie zamówień
    StPr/20/0670

    Dostawa towarów
    StPr/20/0669

    Naprawa pojazdów samochodowych. Diagnosta samochodowy. Diagnostyka pojazdów. Naprawa instalacji w pojazdach. Wymiana zużytych części. Wymiana płynów eksploatacyjnych. Organizowanie stanowiska pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
    StPr/20/0642

    Prace związane z obróbką metali Obsługa maszyn do obróbki metali
    StPr/20/0643

    Wykonywanie prac na róznych etapach budowy. Mile widziane doświadczenie przy pokryciach dachowych, posadzkach, i robotach ogólnobudowlanych.
    StPr/20/0644

    - kompleksowa obsługa klientów - ofertowanie - realizacja zamówień - obsługa posprzedażowa
    StPr/20/0650

    Obsługa techniczna pojazdów Naprawa silników samochodowych
    StPr/20/0653

    Renowacja powierzchni nadwozi samochodowych Przygotowanie nawierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie, utrwalanie
    StPr/20/0654