Sprzedawca

Miejsce pracy: Kolejowa 3, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa klientów - ofertowanie - realizacja zamówień - obsługa posprzedażowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, handlowe
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Uprawnienia:
      • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie w handlu
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: F.H.U. "HYDMAR" Mariusz Wróblewski
        Adres: Kolejowa 3, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
        Osoba do kontaktu: Mariusz Wróblewski
        Numer telefonu: 503937762
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: - CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Obsługa techniczna pojazdów Naprawa silników samochodowych
        StPr/20/0615
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Przestrzeganie terminowości realizowanych tras Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
        StPr/20/0616

        Renowacja powierzchni nadwozi samochodowych Przygotowanie nawierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie, utrwalanie
        StPr/20/0617

        Wykonywanie prac montażowych i remontowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych.
        StPr/20/0618

        Sprawna i kulturalna obsługa klienta. Przyjmowanie dostaw towarów. Przygotowywanie i eksponowanie towarów do sprzedaży.
        StPr/20/0605

        - kompleksowa obsługa klientów - ofertowanie - realizacja zamówień - obsługa posprzedażowa
        StPr/20/0588

        Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Wykonywanie zabiegów upiększających twarzy.
        StPr/20/0539

        Prace związane z obróbką metali Obsługa maszyn do obróbki metali
        StPr/20/0541

        Wykonywanie prac na róznych etapach budowy. Mile widziane doświadczenie przy pokryciach dachowych, posadzkach, i robotach ogólnobudowlanych.
        StPr/20/0542

        Sprawowanie opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz terapeutycznych.
        StPr/20/0547