Doradca klienta

Miejsce pracy: Wolności 9, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Doradzanie i sprzedaż usług Cyforwego Polsatu i Plusa, obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • **Obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Autoryzowany Przedstawiciel Plus GSM "ROTEL"
      Adres: Wolności 9, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Robert Świderski
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Sprawna i kulturalna obsługa klienta. Przyjmowanie dostaw towarów. Przygotowywanie i eksponowanie towarów do sprzedaży.
      StPr/20/0605
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - kompleksowa obsługa klientów - ofertowanie - realizacja zamówień - obsługa posprzedażowa
      StPr/20/0588

      Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Wykonywanie zabiegów upiększających twarzy.
      StPr/20/0539

      Prace związane z obróbką metali Obsługa maszyn do obróbki metali
      StPr/20/0541

      Wykonywanie prac na róznych etapach budowy. Mile widziane doświadczenie przy pokryciach dachowych, posadzkach, i robotach ogólnobudowlanych.
      StPr/20/0542

      Sprawowanie opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz terapeutycznych.
      StPr/20/0547

      Nauczanie przedmiotów zawodowych elektrycznych
      StPr/20/0551
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Doradzanie i sprzedaż usług Cyforwego Polsatu i Plusa, obsługa klienta
      StPr/20/0552

      Naprawa pojazdów samochodowych. Diagnosta samochodowy. Diagnostyka pojazdów. Naprawa instalacji w pojazdach. Wymiana zużytych części. Wymiana płynów eksploatacyjnych. Organizowanie stanowiska pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
      StPr/20/0537

      Transport towarów
      StPr/20/0431