Kierowca ciągnika siodłowego

Miejsce pracy: Fabryczna 2, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Przewóz pasz.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pracodawca: KOMATRANS Teresa Kozikowska i Robert Pisiak Spółka Cywilna
      Adres: Fabryczna 2, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Kozikowski
      Numer telefonu: 693 972 311
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Prawo jazdy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Wykonywanie manicure hybrydowego i żelowego, stylizacja rzęs (przedłużanie rzęs), pedicure i zabiegi na twarz
      StPr/20/0039
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Projektowanie oraz nadzór wykonawstwa i eksploatacji urządzeń instalacji sieci i systemów energetycznych i elektrycznych.
      StPr/20/0030
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Obsługa komputera z kasą fiskalną, przestrzeganie standardów obsługi klienta PKN ORLEN , dbanie o czystość i porządek na stacji
      StPr/20/0010

      obsługa klientów stacji paliw na podjeździe, dbanie o czystość i porządek na stacji paliw, tankowanie gazu LPG, przestrzeganie standardów obsługi klienta PKN ORLEN
      StPr/20/0011

      Przewóz pasz.
      StPr/19/0694
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Kierowanie pojazdem, codzienna obsługa pojazdu
      StPr/19/0678
      wynagrodzenie od od 16,6 PLN