Kierowca-operator

Miejsce pracy: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem, codzienna obsługa pojazdu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 16,6 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Kolnie Sp. z o.o.w Kolnie
        Adres: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
        Osoba do kontaktu: Marek Łuba
        Numer telefonu: 86 2 78 22 84
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. C
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Posługiwanie się dokumentacją projektową, sporządzanie przedmiotów robót budowlanych, sporządzanie kosztorysów, sporządzanieharmonogramów rzeczowo- finansowych.
        StPr/19/0690
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Kierowanie pojazdem, codzienna obsługa pojazdu
        StPr/19/0678
        wynagrodzenie od od 16,6 PLN

        Doradzanie i sprzedaż usług Cyfrowego Polsatu i Plusa
        StPr/19/0643
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Utrzymanie i konserwacja części, sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej konstrukcji, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.
        StPr/19/0514
        wynagrodzenie od od 15 PLN