Doradca klienta

Miejsce pracy: Wolności 9, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Doradzanie i sprzedaż usług Cyfrowego Polsatu i Plusa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • **Obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Autoryzowany Przedstawiciel Plus GSM "ROTEL"
      Adres: Wolności 9, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Świderski Robert
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Posługiwanie się dokumentacją projektową, sporządzanie przedmiotów robót budowlanych, sporządzanie kosztorysów, sporządzanieharmonogramów rzeczowo- finansowych.
      StPr/19/0690
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Kierowanie pojazdem, codzienna obsługa pojazdu
      StPr/19/0678
      wynagrodzenie od od 16,6 PLN

      Doradzanie i sprzedaż usług Cyfrowego Polsatu i Plusa
      StPr/19/0643
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Utrzymanie i konserwacja części, sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej konstrukcji, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.
      StPr/19/0514
      wynagrodzenie od od 15 PLN