Kierowca + operator

Miejsce pracy: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem, obsługa codzienna pojazdu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 16 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Kolnie Sp. z o.o.w Kolnie
      Adres: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Marek Łuba
      Numer telefonu: 86 278 22 84
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Prawo jazdy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Przewóz paszy.
      StPr/19/0472
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Naprawa i diagnostyka samochodów osobowych
      StPr/19/0468

      Naprawa samochodów osobowych.
      StPr/19/0469

      obsługa klientów stacji paliw, dbanie o czystość i porządek na terenie stacji paliw, przyjmowanie dostaw towarów pozapaliwowych , układanie towaru na półki sklepu, tankowanie pojazdów
      StPr/19/0454
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Kierowanie pojazdem, obsługa codzienna pojazdu.
      StPr/19/0435
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      Montowanie, diagnozowanie i naprawa instalacji, podzespoły oraz urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne, diagnoza stanu instalacji, urządzeń imaszyn elektrycznych.
      StPr/19/0437
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Nauczanie
      StPr/19/0310
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Nauczanie
      StPr/19/0281
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Nauczanie
      StPr/19/0282

      Nauczanie
      StPr/19/0283