kucharz kuchni orientalnej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: SPORZĄDZANIE RÓŻNEGO RODZAJU POTRAW I DAŃ Z ZASTOSOWANIEM URZĄDZEŃ W ZAKŁADZIE GASTRONOMICZNYM, DEKOROWANIE I ESTETYCZNE WYDAWANIE WYROBÓW KULINARNYCH, OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, BIE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • bengalski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Obsługa kasy fiskalnej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : UMIEJĘTNOŚĆ OBRÓBKI TERMICZNEJ POTRAW [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ KUCHNI BLISKIEGO I DALEKIEGO WSCHODU
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Wojska Polskiego 46, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
        Osoba do kontaktu: Elżbieta Gąsiewska
        Numer telefonu: 862789537
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        sprzedaż produktów,
        18/6/2019
        wynagrodzenie od od 12 PLN

        1. Naliczanie wynagrodzen pracowników, rozliczanie zleceniobiorców, ustalenie należnych składek do ZUS, podatku dochodowego, obsługa programu PŁATNIK, 2. ujmowanie zadań gospodarczych w księgach rachu
        StPr/19/0403
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        SPORZĄDZANIE RÓŻNEGO RODZAJU POTRAW I DAŃ Z ZASTOSOWANIEM URZĄDZEŃ W ZAKŁADZIE GASTRONOMICZNYM, DEKOROWANIE I ESTETYCZNE WYDAWANIE WYROBÓW KULINARNYCH, OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, BIE
        StPr/19/0399
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        OBSŁUGA KASY FISKALNE, WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI, ZAMAWIANIE TOWARU
        StPr/19/0352

        Załadunek, rozładunek, sortowanie, rozdrabnianie i transport odpadów.
        StPr/19/0341

        Prowadzenie spraw kadrowych pracowników.
        StPr/19/0342
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        obsługa komputera i kasy fiskalnej, obsługa klientów stacji według standardów PKN ORLEN , utrzymanie czystości i porządku na terenie stacji paliw, przyjmowanie towaru i ustawianie go na półki , pomoc
        StPr/19/0338
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Nauczanie
        StPr/19/0310

        Nauczanie
        StPr/19/0281
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Nauczanie
        StPr/19/0282