SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Jana Sobieskiego 12, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA KASY FISKALNE, WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI, ZAMAWIANIE TOWARU
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DELIKATESY SP.J J.ŚWIDERSKI, H.MILCZARSKA KOLNO
      Adres: Jana Sobieskiego 12, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: JOLANNTA KORDAL
      Numer telefonu: 86 278 22 35
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Wyliczanie wynagrodzeń pracowników, rozliczanie zleceniobiorców, ustalanie należnych składek do ZUS, podatku dochodowego, obsługa programu Płatnik, ujmowanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkow
      StPr/19/0358
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      OBSŁUGA KASY FISKALNE, WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI, ZAMAWIANIE TOWARU
      StPr/19/0352
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Załadunek, rozładunek, sortowanie, rozdrabnianie i transport odpadów.
      StPr/19/0341

      Prowadzenie spraw kadrowych pracowników.
      StPr/19/0342
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      obsługa komputera i kasy fiskalnej, obsługa klientów stacji według standardów PKN ORLEN , utrzymanie czystości i porządku na terenie stacji paliw, przyjmowanie towaru i ustawianie go na półki , pomoc
      StPr/19/0338
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Nauczanie
      StPr/19/0310

      Przeglądy i naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/19/0308

      Transport towarów.
      StPr/19/0301
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Sprzedaż towarów
      StPr/19/0302

      Nauczanie
      StPr/19/0281
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN