Zamknij

Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych

Miejsce pracy: Teofila Kubraka 6, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć związanych z kształtowaniem kompetencji zawodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.27
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 363,36 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: mechanika i budowa maszyn
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zespół Szkół Technicznych w Kolnie
      Adres: Teofila Kubraka 6, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Eugeniusz Gromadzki
      Numer telefonu: 86272702
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Udzielanie informacji interesantom. Rozliczanie wspólnot mieszkaniowych. Przygotowywanie sprawozdań,raportów i odpowiedzi na pisma.
      StPr/24/0446
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Prowadzenie zajęć wychowania fizycznego
      StPr/24/0444
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      OBSŁUGA KLIENTÓW STACJI ZA KASĄ-OBSŁUGA KOMPUTERA. DBANIE O PRZĄDEK I CZYSTOŚĆ NA STACJI PALIW. PRZYJMOWANIE TOWARU I ROZKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI SKLEPU.
      StPr/24/0426
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.
      StPr/24/0422

      Prowadzenie pełnej księgowości firmy.
      StPr/24/0424
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      Prace porządkowe w pomieszczeniach stacji paliw i obiektu handlowego. Zamiatanie, odkurzanie, mycie i polerowanie podłóg. Odkurzanie, mycie okien oraz innych przedmiotów wyposażenia stacji i budynku handlowego. Sprzątanie łazienek, mycie i czyszczenie umywalek i sanitariów. Zaopatrywanie łazienek w ręczniki, mydło i inne środki higieny.
      StPr/24/0427

      Prowadzenie zajęć związanych z kształtowaniem kompetencji zawodowych
      StPr/24/0398
      wynagrodzenie od od 1 363,36 PLN

      Przyjmowanie zamówień od klienta na dany towar. Przygotowanie towaru do sprzedaży. Bezpośrednia obsługa klientów.
      StPr/24/0393

      Przyjmowanie towarów do magazynu. Rozmieszczanie i wykładanie towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej.
      StPr/24/0392

      Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki.
      StPr/24/0391