Zamknij

Kasjer- sprzedawca

Miejsce pracy: 11 Listopada 15, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta i komputerowego stanowiska pracy. Przyjmowanie dostaw i ekspozycja towarów na półkach. Utrzymanie orządku na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie jako sprzedawca; chęć do pracy i zaangażowanie; umiejętność pracy w zespole; komunikatywność; książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych.
    Pracodawca: HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI i PRZEMYSŁOWYMI WOJCIECH ZIELIŃSKI
    Adres: 11 Listopada 15, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Urszula Zielińska
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Sprzedaż i przewóz wyrobów mięsnych. Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towaru. Utrzymywanie porządku i czystości.
    StPr/24/0361
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Przyjmowanie towaru do mroźni. Uczestniczenie w odbiorze jakościowym i ilościowym. Zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towaru. Utrzymywanie porządku i czystości. Wydawanie towaru z mroźni.
    StPr/24/0329

    Nauczanie fizyki
    StPr/24/0322
    wynagrodzenie od od 4 089,99 PLN

    Nauczanie historii
    StPr/24/0320
    wynagrodzenie od od 3 544,66 PLN

    Nauczanie matamatyki
    StPr/24/0321
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych z przedmiotów zawodowych.
    StPr/24/0319

    liczenie towaru w sklepie
    310836
    wynagrodzenie od od 27,7

    Obsługa klienta. Wykonywanie prac porządkowych w magazynie. Zamawianie potrzebnej ilości artykułów. Czuwanie nad terminową realizacją zamówień. Załatwianie spraw z reklamacjami. Analizowanie cen, warunków i terminów dostaw.
    StPr/24/0276
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Przyjmowanie zamówień. Dostarczanie potraw. Przyjmowanie płatności. Współpraca z pracownikami. Zapoznanie się z topografią miasta.
    StPr/24/0238

    dowóz paszy do gospodarstw rolnych
    StPr/24/0225
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN