Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Kolejowa 7, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Pisanie kart szycia i układanie szablonów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • **Obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pracodawca: HETMAN PRODUKCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Kolejowa 7, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
        Osoba do kontaktu: Wiesław Korzep
        Numer telefonu: 86 278 41 93
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        organizowanie zaopatrzenia, przygotowanie produktów do sprzedaży, sprzedaż produktów
        StPr/22/0698
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Pisanie kart szycia i układanie szablonów
        StPr/22/0680

        Obsługa klientów stacji, dbanie o czystość i porządek na stacji, przyjmowanie dostaw towarów
        StPr/22/0630

        Odwiedzanie klientów i prezentacja produktów .
        StPr/22/0598
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Przewóz towarów
        StPr/22/0587
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        -sprzedaż artykułów
        22/8/2022

        -załadunek towaru -dostarczenie towaru do klienta
        21/8/2022

        -odbieranie dostaw -załadunek dostaw -wydawanie zamówień klientom sklepu
        20/8/2022

        Przygotowywanie załadowanego towaru do transportu. Transport towarów. Rozładunek i załadunek towarów. Utrzymywanie porządku. Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Przestrzeganie zasad BHP.
        StPr/22/0566
        wynagrodzenie od od 6 500 do 7 000 PLN

        -załadunek towaru -dostarczanie towaru pod wskazany adres -rozładunek towaru
        10/6/2022