Kierowca ciągnika siodłowego

Miejsce pracy: Łabno Małe 22, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie załadowanego towaru do transportu. Transport towarów. Rozładunek i załadunek towarów. Utrzymywanie porządku. Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Przestrzeganie zasad BHP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 7 000 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pracodawca: Rafałowski Andrzej Zakład Usługowo Handlowy Roboty Ziemne,Usługi Transportowe
      Adres: Łabno Małe 22, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Rafałowski
      Numer telefonu: 604-115-705, 604-737-705
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      organizowanie zaopatrzenia, przygotowanie produktów do sprzedaży, sprzedaż produktów
      StPr/22/0698
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Pisanie kart szycia i układanie szablonów
      StPr/22/0680

      Obsługa klientów stacji, dbanie o czystość i porządek na stacji, przyjmowanie dostaw towarów
      StPr/22/0630

      Odwiedzanie klientów i prezentacja produktów .
      StPr/22/0598
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Przewóz towarów
      StPr/22/0587
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      -sprzedaż artykułów
      22/8/2022

      -załadunek towaru -dostarczenie towaru do klienta
      21/8/2022

      -odbieranie dostaw -załadunek dostaw -wydawanie zamówień klientom sklepu
      20/8/2022

      Przygotowywanie załadowanego towaru do transportu. Transport towarów. Rozładunek i załadunek towarów. Utrzymywanie porządku. Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Przestrzeganie zasad BHP.
      StPr/22/0566
      wynagrodzenie od od 6 500 do 7 000 PLN

      -załadunek towaru -dostarczanie towaru pod wskazany adres -rozładunek towaru
      10/6/2022