Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 56, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie obrabiarki do realizacji procesu technologicznego, dobór narzędzi,ustawienie parametrów obrabiarki, nadzór realizacji procesu, kontrola jakości wykonanych detali.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie
    Adres: Wojska Polskiego 56, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Michał Kulczewski
    Numer telefonu: 86 278 27 22
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Obsługa telefoniczna lub mailowa klientów, przyjmowanie zamówień.
    StPr/22/0501
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku; praca w PSZOK
    StPr/22/0497
    wynagrodzenie od od 18,2 PLN

    kierowanie pojazdem, obsługa codzienna pojazdu
    StPr/22/0498
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    Przygotowanie stanowiska pracy; wykonywanie usług hydraulicznych; odczytywanie rysunków technicznych; budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania układanie, spawanie, uszczelnianie rur; montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu gazu, wody i innych cieczy; użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi, testowanie instalacji; budowanie relacji z klientem.
    StPr/22/0495
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Przygotowanie obrabiarki do realizacji procesu technologicznego, dobór narzędzi,ustawienie parametrów obrabiarki, nadzór realizacji procesu, kontrola jakości wykonanych detali.
    StPr/22/0490
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    -załadunek towaru -dostarczanie towaru pod wskazany adres -rozładunek towaru
    10/6/2022

    -przyjmowanie dostaw -rozładunek towarów -przygotowywanie towarów do wydania -wydawanie towarów klientom
    9/6/2022

    Nauczanie fizyki.
    StPr/22/0337

    -dostarczanie zamówionych produktów do klientów pojazdem dostawczym, -za?adunek i roz?adunek towarów
    9/7/2021
    wynagrodzenie od od 3 560 PLN

    Sprzedaż detaliczna i hurtowa materiałów elektrycznych
    6/6/2021
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN