Ostatni wtorek był dniem niesamowitych przeżyć dla grupy uczniów i dorosłych z Kolna. KOKiS zorganizował im bowiem całodniowy wypad do miejscowości Mościska, gdzie od 4 lat funkcjonuje Park Edukacji i Rozrywki ? ?Farma Iluzji?.
Jan10:58, 29.07.2015
Dziękujemy za miłe słowa
Pan Janek z gołębiami
Anna13:18, 04.04.2024
Ja natomiast polecam wybrać się do Podlesic, gdzie znajduje się Zajazd Jurajski. To świetne miejsce na urlop.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Przerażająca biurokracja.
kurp
13:20, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Znam może 4-5 nauczycieli z gimby kolneńskiej, którzy potrafili i nauczyć i zaciekawić. Czuć od nich było pasję, że to lubią i że im się chce. Potem w liceum to była sztuka ściągania i udawania, że się uczy. Matura dla cieminaków i żeby jej nie zdać trzeba się mocno postarać. Pozdro dla absolwentów gimbazy kolneńskiej
Fimbud
12:36, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.
Halina
12:10, 2026-06-27